Поїхали у новий рік: огляд банківських автокредитів у січні-2022

10 Січня 2022

Поки що далеко не всі банки в Україні надають можливість оформити кредит на авто, проте вибирати все ж є з чого. Банки не тільки дають гроші на купівлю автомобіля, але і пропонують спеціальні програми у партнерстві з відомими брендами та автосалонами.

Головний Telegram-канал банкірів

Banker.ua проаналізував банківські пропозиції та розповідає про умови автокредитування в Україні у січні 2022 року.

Ідея Банк пропонується оформити кредит на авто до 500 тисяч гривень терміном до 60 місяців. Реальна річна ставка залежить від розміру та строку кредиту. Вона може становити від 59,4 до 134,1%.

Людям до 21 року — довідка про доходи обов’язкова. Максимальна сума 30 000 грн. Старше 25 років —довідка вже не обов’язкова. За умови цільового використання грошей та надання підтверджуючих документів річна процентна ставка за чинним кредитним договором знижується на 10% річних.

До того ж банк дає можливість оформити автокредит без відвідування салону. Гроші клієнту дають на руки і він уже сам вибирає, де їх витратити: купити в автосалоні, привезти машину з іншої країни або б/в-ринку. Необхідно лише вибрати авто конкретної марки та виробника та подати заявку на отримання кредиту готівкою у банку.

ПриватБанк пропонує оформити автокредит із першим внеском від 10%, а термін кредиту може становити до 7 років. Наприклад, при оформленні автокредиту на 500 тисяч грн на 36 місяців платіж становитиме 13 894 грн, а реальна процентна ставка — 27,88%.

Також банк пропонує партнерські програми на покупку нових автомобілів із брендами Mitsubishi, Chevrolet, Hyundai, Alfa Romeo, Fiat, Skoda, Lada, Getour, GWM, Ravon та Haval.

ПРАВЕКС БАНК дає змогу оформити декілька варіантів програм кредитування. Серед них — «Укравто», «Партнерська», «0/24», спеціальні умови на 2 роки, стандартна програма 12,99%, без разової комісії.

Як варіант, можна оформити кредит на покупку авто за стандартною програмою — 1 млн гривень на купівлю авто на 5 років. У такому разі реальна відсоткова ставка становитиме 28,3%.

Ощадбанк дає можливість оформити кредит на покупку автомобіля на строк до семи років. Спочатку потрібно заплатити щонайменше 10% вартості авто та отримати кредит на суму до 10 млн гривень. Так, наприклад, якщо взяти автокредит на 36 місяців на 1 млн. грн., то щомісячний платіж складе 27 785 грн., а реальна відсоткова ставка — 8,35%.

Для отримання автокредиту необхідно бути резидентом України, а співвідношення доходів та витрат має бути достатнім для оплати кредиту та відсотків.

Ощадбанк також пропонує окремі програми із брендами авто. Наприклад, Subaru, Honda, Hyundai та Mazda.

Пропозиція від ТАСКОМБАНК — автокредит до 1 млн. гривень, який оформляється на строк до семи років. Початковий внесок становить від 20%. Реальна процентна ставка – від 41% до 54,31%.

Під час оформлення автокредиту є можливість зафіксувати вартість авто і не залежати від зростання цін. А ще можна застрахувати куплений автомобіль, при отриманні кредиту мінімізує це ризики, пов’язані з грошима.

Банк Креді Агріколь дозволяє взяти кредит на автомобілі різних брендів. Так, наприклад, якщо взяти Peugeot, то аванс становитиме щонайменше 10%, а реальна відсоткова ставка 31,50%. А при покупці Ford спочатку потрібно заплатити від 15% авансу, а реальна відсоткова ставка також складе 56,88%.

Загалом банк пропонує близько 25 програм з автомобільними брендами. Також є програми з автосалонами.

Пропозиція від Укргазбанку — автокредити на суму від 10 000 до 700 000 грн. строком до 7 років. Також потрібно сплатити аванс від 10%. Середня відсоткова ставка – 17%. А ще банк надає можливість оформити окрему програму кредитування для придбання електромобілів та програму «HYUNDAI FINANCE».

UKRSIBBANK пропонує оформити автокредит із реальною процентною ставкою від 15,99% до 112,85%. Максимальна сума – 2 млн гривень. Термін автокредиту становить від 12 до 84 місяців.

Також можна включити у загальну суму кредиту вартість додаткового обладнання (ГБО) на суму до 10% вартості авто.

ОТП Банк пропонує автокредит на суму до 1 млн. гривень. Річна ставка фіксована та становить 29,99%. А термін — від 6 до 84 місяців.

Банк має програми для оформлення автокредиту з 20+ різними брендами. Наприклад, Honda, Volkswagen, Renault, Volvo, Ford, Toyota, Lexus, Nissan та багато інших.

Кредобанк дає можливість оформити кілька кредитних програм для покупки автомобіля з різними умовами. Мінімальний внесок починається із 10%, а відсоткова ставка в середньому від 11%. Оформити кредит можна на строк до 7 років.

Пропозиція від Конкорд Банку — автокредит до 7 років на 1 млн гривень. Реальна процентна ставка становить від 33,31 до 45,19%. А авансовий платіж – від 20%.

Для оформлення автокредиту необхідно надати паспорт, ІПН позичальника та чоловіка/дружини.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: