Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (19-23 вересня)

26 Вересня 2022

Чим жили українські банки і бізнес протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями, які нові проєкти запустили – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресслужба ОТП Банку:

Минулого тижня ОТП Банк ще більше розширив перелік партнерів, де клієнти – фізичні особи можуть оформити розстрочку «Скибочка». Відтепер перелік поповнила ювелірна мережа «Золотий вік».

Для цієї мережі діють особливі умови «Скибочки», зокрема розстрочка доступна на термін 5 місяців, на цей період ставка становить 0%.  Придбати товар у розстрочку можна в офлайн магазинах «Золотий вік», перший платіж за розстрочку буде списано через місяць.

Сума, на яку можна придбати товар у розстрочку, становить від 300 грн до 100 тис. грн.

Нагадаємо, для того, щоб оформити послугу, потрібно перевірити власний ліміт на розстрочки в мобільному додатку ОТП Банку, після чого повідомити продавцю про бажання здійснити покупку в розстрочку, і підтвердити дію в додатку.

Усі деталі про розстрочку «Скибочка» можна дізнатися за посиланням.

Пресслужба РАДАБАНКУ:

Минулого тижня РАДАБАНК презентував новим та існуючим Клієнтам новий продукт – кредитну картку «Тудим-сюдим».

Безкоштовне відкриття та обслуговування кредитного рахунку, безкоштовне поповнення рахунку, безкоштовне зняття власних коштів у будь-якому банкоматі на території України та пільговий тариф на отримання готівки за кордоном – все це робить користування кредитними коштами зручним та вигідним. А також, користування кредитними коштами до 92 днів здійснюється за пільговою процентною ставкою – 0,01% річних.

Також минулого тижня РАДАБАНК повідомив про підвищення ставок до 2,5% річних за всіма депозитами в доларах США строком на 3 місяці.

Пресслужба Юнекс Банку:

Минулого тижня ми завершили роботу та запустили важливий проєкт, над якими працювали останні місяці. Йдеться про криптокартку weld card – першу платіжну картку в Україні, що дозволяє розраховуватися криптовалютами, як звичайною карткою.

Насправді, це дуже складний продукт, реалізація якого стала можлива завдяки тісній співпраці українського фінтех-стартапу Weld Money, Mastercard та Юнекс Банку. Кожен з яких вніс значний вклад у впровадження інноваційних рішень. Для нас цей проект важливий ще й з іншої причини.

Під час його реалізації Юнекс Банк пережив чимало важливих технологічних змін, які є базою для запуску низки інших високотехнологічних продуктів. Тож незабаром ми плануємо анонсувати інші рішення для клієнтів.

Пресслужба ПУМБ:

На минулому тижні банк ПУМБ відновив видачу готівкових кредитів всеЯСНО з можливим лімітом до 300 тисяч гривень. Кредитом передбачено:

  • прості та прозорі умови кредитування;
  • розрахунок щомісячного платежу та подача заявки на кредит просто на сайті;
  • зручне погашення в ПУМБ Online або готівкою в платіжних терміналах.

Щомісячна комісія складає від 1,99% до 3,99% (залежить від суми кредиту); строк від 3 до 36 місяців, реальна річна процентна ставка від 47% до 116%. Детальна інформація на сайті ПУМБ за посиланням.

Пресслужба Аlliance Novobud:

Будувати житло попри війну та економічну нестабільність — головне завдання українських девелоперів сьогодні. З цією задачею відмінно справляється Аlliance Novobud, один з найбільших забудовників столиці та Броварів, який відновив будівництво на усіх своїх майданчиках ще на початку квітня. 23 вересня девелопер зібрав на своїх будмайданчиках журналістів, яким не просто показав високу динаміку та якість будівництва, а й прочинив завісу «будівельної кухні». На престур були запрошені представники понад 25 українських медіа.

«У важкий для держави час, а надто під час воєнного стану, бізнес має працювати, і має він це робити ще ефективніше, ще динамічніше, адже економіка потребує підтримки. Тож Аlliance Novobud вирішив не чекати кращих часів, а почати працювати (наші будівельні крани активувалися вже на початку квітня) й проводити тематичні активності. До престуру долучилися понад 20 представників різних медіа. Завітали як постійні наші партнери та профільні видання, так і медіа, з якими ми познайомилися нещодавно. Головною метою престуру стало знайомство журналістів з будівельними проєктами, які сьогодні розвиває забудовник. Також ми прагнули занурити гостей у динамічну атмосферу будмайданчиків, показати, що робота кипить, а отже наші клієнти обов’язково отримають свої квартири, а економіка України отримує підтримку у вигляді податків та зборів, заробітних плат тощо. Саме з цих джерел держава фінансує Збройні Сили України, які мужньо та самовіддано захищають наші землі від окупанта» — розказала Ірина Міхальова, директорка з маркетингу Аlliance Novobud.

Екскурсії будівельними майданчиками проводили представники проєктних команд Аlliance Novobud, люди, які знають ці об’єкти до найменших дрібниць. Екскурсія броварськими проєктами розпочалася з будмайданчика комплексу Krona Park II. Тут гостям показали будинки на різних етапах готовності, приклади оформлення прибудинкових територій, дитячих майданчиків, паркових зон тощо.

Відвідавши будівництво житлового комплексу «Лавандовий», гості змогли побачити новий для Аlliance Novobud формат проєкту — мікс малоповерхових будинків та таунхаусів з власними затишними двориками. Ну а всю красу краєвидів на Бровари та столицю, які відкриваються з квартир з терасами, гості побачили, піднявшись на дах 24-поверхового будинку комплексу Madison Gardens.

На будмайданчику столичного проєкту Montreal House відвідувачі змогли відчути масштабність парадного входу, який матиме дев’ятиметрову висоту стелі. Гості відвідали приміщення, яке готують під дитячий садок, побачили площу, на якій буде створений внутрішній простір для відпочинку тощо.

Фінальною точкою престуру став будівельний майданчик клубного будинку Illinsky House, що на Подолі. Тут гості мали можливість роздивитися комбінований фасад з натуральних матеріалів, який вже влаштовують, прогулятися просторим дворівневим паркінгом тощо. Незабутніх вражень додала простора тераса на восьмому поверсі першого будинку, на якій гості за келихом ігристого зустріли захід сонця.

Престур для медіа став першим тематичним заходом в новому бізнес-сезоні й віримо, що не останнім. Аlliance Novobud продовжує будувати, проєктувати та планувати, тож незабаром будемо раді повідомити про запуск нових житлових комплексів.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: