Raiffeisen Bank закрив кореспондентські рахунки всіх російських банків

Австрійський банк закрив рахунки банків рф, зробивши виняток лише для своєї “дочки” – російського Райффайзенбанку. Це призвело до скорочення транзакційного бізнесу.

Австрійський Raiffeisen Bank International (RBI) закрив кореспондентські рахунки всіх російських банків, за винятком власної “дочки” – Райффайзенбанку, передає Bаnker.ua з посиланням на  фінансові звітності RBI за перший квартал.

Головний Telegram-канал банкірів

Наголошується, що група має намір й надалі знижувати свою ділову активність у країні, розглядаючи варіанти виходу з російського ринку. Закриття коррахунків російських банків, зокрема, призвело до скорочення транзакційного бізнесу.

Водночас, повне закриття бізнесу не планується. Raiffeisen Bank підтримуватиме клієнтів у рф, незважаючи на повномасштабне вторгнення російських військових в Україну.

Нагадаємо, навесні 2022 року з великими російськими банками перестав працювати німецький Deutsche Bank, а влітку 2022 року рахунки закрили американські банки Citi та JPMorgan. У результаті на Райффайзенбанк припадало 40-50% всіх платежів між росією та іншими країнами.

Читайте також: Андрій Грігель, СЕО РАДАБАНК: «Війна – не причина зупинятися в розвитку»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що OTP Bank слідом за Raiffeisen визнали міжнародним спонсором війни. 


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)