ico
Пт, 26 Лют
USD 27.9301 ico
EUR 34.1459 ico
RUB 0.37782 ico
RU
USD 27.9301 ico
EUR 34.1459 ico
RUB 0.37782 ico

Це не Банк, а “КОЛХОЗ” із минулого, таких пихатіх та некваліфікованіх ПРАЦІВНИКІВ, я щє не бачив !!!

Укргазбанк, м. Чернігів, відділення пр-т Перемоги, 44.
Пріцівники Банку (два касира) порушують чінне законодавство, нормативи НБУ та просто нахабно брешуть. Така поведінка не те, что НЕ коректна, вона Ганьба НЕ лише Укргазбанку, а й всій банківській системі. Це я можу стверджуваті, як працівник на керівніх посадах в іншому Банку.
Сьогодні 15.02.2018 року я завітав до відділення для придбання 600 дол. США. На моє прохання продати валюту, два касира відповілі, що продати можуть лише 100 дол. по 5 дол купюрами. У Іншого спеціаліста я спитав, чи можу я купити 600 дол., та покласти на депозит на місяц – було відмовлено, хоча в продукті депозітів, які пропонує Укргазбанк – така можлівість є. Після відмови, я погодився придбати 100 дол. купюрами по 5 дол., на що мені відповіли, що це можливо за наявності паспрота – це незважаючі на те, що НБУ прийнято давно пже рішення о том, що паспорт не потрібен при обміні валют на суму до 150 тис. грн. . ТОБТО УКРГАЗБАНК НЕ КЕРУЕТЬСЯ ЧИННИМ законодавством, А ТОМУ Й депозитів ГАРАНТОВАНИХ державою ви не повернете ніколи. Касири після відмови мені продати валюту, продавали “міняйлам” за відкат суми значно більше ніж 600 дол., – чи знає про це Директор мені невідомо. Керівництво Банку Ви можете переглянути відео, якщо буде необхідно від мене Додаткове пояснення, то його надам. Ви ганьбите нашу країну, банківську систему, такими недопрацівніками, їм НЕ ​​місце на займаних посадах –  спілкуються з кліентамі вульгарно, з неповагою. Прийміть міри будьласка, чекаю на вибачення, та на звільнення двох ПРАЦІВНИКІВ каси Укргазбанк, м. Чернігів, відділення пр-т Перемоги, 44.

Коментарі (0)

Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×