Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Ринок нафти на підйомі: звіт Міненерго США зупинив падіння цін на Brent і WTI
Свіжі дані Міненерго свідчать про поліпшення попиту і про те, що ринок нафти стає більш збалансованим, зазначають в Price Futures Group.
Після публікації свіжого звіту Міненерго США, згідно з яким запаси нафти в країні за тиждень скоротилися на 0,6 млн барелів, ціни на Brent і WTI спрямувалися вгору, передає Banker.ua.
Згідно з даними торгів, вранці в четвер березневі ф’ючерси на Brent подорожчали до $51,67 (+ 0,84%), в той час як лютневі додали 1,07%, піднявшись до $51,76 за барель. Вартість лютневих ф’ючерсів на WTI 24 грудня досягає $48,5 (+ 0,79%).
У середу ввечері Міненерго США повідомило про значне скорочення запасів сировини в країні. Так, за даними відомства, обсяги нафти в сховищах Штатів з 14 по 18 грудня скоротилися на 0,6 млн барелів, тоді як запаси бензину знизилися до 237,8 млн барелів (-1,1 млн барелів), а дистилятів – до 148, 9 млн барелів (- 2,3 млн барелів).
Варто зазначити, що аналітики, опитані в переддень публікації звіту, прогнозували зростання запасів бензину в США на 1,21 млн барелів і зниження обсягів дистилятів в сховищах на 0,9 млн барелів.
За словами Філа Флінна, що представляє Price Futures Group, свіжі дані Міненерго свідчать про поліпшення попиту і про те, що ринок нафти стає більш збалансованим.
У той же час, експерти нафтогазової компанії Baker Hughes повідомляють про те, що з 16 по 23 грудня кількість працюючих бурових установок в Штатах зросла на 1 одиницю і досягла 264.
Додаткову підтримку ринку в четвер надали і позитивні новини навколо Brexit: сторони як ніколи близькі до підписання торгової угоди і, як очікують експерти, можуть зробити це вже сьогодні ввечері.
Читайте також: Що буде зі споживчим кредитуванням в 2021 році: думки експертів
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що 23 грудня повідомлення API про різке зростання запасів нафти в Штатах спровокувало нову хвилю падіння цін на Brent і WTI.
Коментарі (0)