Ринок намацав дно: засновник SkyBridge Capital назвав справедливу ціну Bitcoin

Bitcoin

На відновлення ринку може знадобитися до 5 років, попереджає Ентоні Скарамуччі.

Подальше падіння вартості Bitcoin малоймовірне, оскільки криптовалютний ринок вже «намацав дно». Такий прогноз озвучив засновник фонду SkyBridge Capital Ентоні Скарамуччі, повідомляє Banker.ua з посиланням на матеріали Coinspot.

За словами експерта, сценарій, за якого курс першої криптовалюти ослабне до $17 500 за монету, нежиттєздатний. Справедлива ціна BTC та ETH, додає Скарамуччі, суттєво перевищує ту, яка є на даний момент.

За словами засновника SkyBridge Capital, Bitcoin сьогодні має торгуватися на рівні $40 000 за монету, тоді як справедлива вартість найбільшого альткоїну становить $2800.

У той же час, Ентоні Скарамуччі не впевнений, що найближчим часом монети зможуть перейти в агресивний наступ. На його думку, на відновлення ринку потрібен час: процес може тривати близько 5 років.

«Ми припускаємо, що Bitcoin може ще впасти, але не думаємо, що він опуститься нижче за той мінімум, який був досягнутий у поточному циклі, тобто в районі $17 500», – зазначив засновник SkyBridge Capital.

Скарамуччі попереджає, що, незважаючи на продовження прийняття BTC і ETH, не варто забувати про те, що йдеться про волатильні активи.

Головний Telegram-канал банкірів

Варто зазначити, що днями невідомий мільярдер придбав Bitcoin на суму $3 млрд: йдеться про 133 000 BTC.

Як повідомляє портал BitInfoCharts, «таємний покупець» почав запасатися першою криптовалютою минулого місяця: перша велика покупка була здійснена 15 липня – він придбав 500 BTC за курсом $21 500 за монету. Після операції власник гаманця одразу ж його спустошив, але вже 21 липня вніс кількома транзакціями у гаманець понад 71 000 BTC, що дозволило йому увійти до трійки найбільших власників Bitcoin у світі.

котировки

Читайте також: «Ми беремо курс на розвиток, без згортань чи консервації». Денис Саприкін про роботу sportbank у період війни

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що на думку гендиректора Morgan Creek Марко Юско, Bitcoin вступить у нову фазу зростання в 2024 році: відправною точкою ралі стане халвінг.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)