Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Ринок золота проігнорував зліт долара: дані торгів
Протягом тижня інвестори продали золота на $1,8 млрд, вклавши при цьому в акції $31,5 млрд, повідомляють в BofA.
Вартість золота тримається вище за позначку $1700 за унцію: в понеділок вранці, незважаючи на зростання курсу долара, «жовтий метал» впав в ціні менш ніж на $1, передає Banker.ua.
Згідно з даними торгів, 15 березня квітневий ф’ючерс на золото подешевшав до $1720,8 (-0,06%), тоді як вартість травневого ф’ючерсу на срібло впала на 0,1% і склала $25,885 за унцію.
На думку головного аналітика Kitco News, для золота подолання цінового бар’єру в $2000 і досягнення нових рекордів є лише питанням часу, так як в найближчій перспективі попит на захисний актив з боку роздрібних інвесторів буде зростати.
У той же час, деякі експерти зауважують, що березень – історично слабкий місяць для золота, і вказують в якості сильного рівня підтримки позначку $1650.
Варто також зазначити, що останнім часом спостерігається зниження запасів дорогоцінного металу в ETF-фондах: з початку року показник впав на 9%.
Плюс, зауважують аналітики, капітали переміщаються на фондовий ринок: за даними BofA, протягом минулого тижня інвестори продали золота на $1,8 млрд, вклавши при цьому в акції $31,5 млрд.
Зазначимо також, що, згідно з даними НБУ, 1 грам золота в Україні сьогодні коштує 1 519.6309 гривень, грам срібла оцінюється в 22.8029 гривень, вартість платини зафіксувалася на позначці 1 062.1021 грн/грам, а паладію – 2 099.9624 грн/грам.
Читайте також: Топ найкращих весняних акцій від українських банків
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що в міжнародній інвестиційній компанії BlackRock вважають, що «хеджуючі властивості» золота дещо перебільшені, і «жовтий метал» сьогодні навряд чи здатний захистити капітал від інфляції.
Коментарі (0)