Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Ринок золота «законсервувався» перед виборами в США: дані торгів
Перспективи золота залишаться позитивними, незалежно від результату президентських виборів в США, вважають в GraniteShares.
У день президентських виборів в США інвестори зберігають обережність і уникають активних торгів: вранці у вівторок ціни на дорогоцінні метали виросли в межах 0,02% -0,5%, передає Banker.ua.
3 листопада грудневий ф’ючерс на золото подорожчав до $1892,95, додавши символічні 0,02%. Вартість грудневого ф’ючерсу на срібло при цьому піднялася на 0,5%: унція металу сьогодні оцінюється в $24,152.
Віллі Ринд, який очолює GraniteShares, прогнозує, що перспективи золота залишаться позитивними, незалежно від результату президентських виборів в США. На думку експерта, в разі перемоги кандидата від республіканців «жовтий метал» буде й надалі отримувати підтримку на тлі стимулювання економіки фіатнимі грошима. Якщо ж гонку виграє демократ, то витрати на підтримку економіки США виростуть в рази.
У той же час, аналітики Bloomberg звернули увагу на те, що попит на золото в Індії, який значно зростає щороку в IV кварталі, зараз на рекордно низькому рівні. У 2020 році експерти фіксують найгірші результати за останні дванадцять років.
Як правило, продаж «жовтого металу» в Індії стрімко зростає в період проведення найбільших національних свят, які припадають на кінець року. У IV кварталі 2020-го через пандемію COVID-19 аналітики прогнозують падіння обсягів продажів до 194 тон і нижче.
Варто також зазначити, що, згідно з даними НБУ, 1 грам золота в Україні сьогодні коштує 1 737.6429 гривень, грам срібла оцінюється в 22.1274 гривень, вартість платини зафіксувалася на позначці 787.0942 грн/грам, а паладію – 2 036.6801 грн/грам.
Читайте також: Семен Бабаєв: «Надійність міжнародної групи і високі стандарти обслуговування клієнтів дозволяють ПРАВЕКС БАНКУ упевнено дивитися в майбутнє»
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, згідно з даними World Gold Council, в III кварталі приватні інвестори в усьому світі різко переключили свою увагу на монети та золоті злитки. Так, з липня по вересень фізособи купили більше 222 тонн золотих монет і злитків, що в 1,5 рази перевищує минулорічні показники.
Коментарі (0)