Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Розпродаж від «Укрексімбанку»: ціни на нерухомість і землю знижено на 30-40%
Наприкінці місяця держбанк має намір продати 6 об’єктів в Києві і 6 – в регіонах України.
«Укрексімбанк» повторно виставив на продаж кілька об’єктів нерухомості і земельну ділянку в Київській області: на деякі лоти ціну було знижено в межах 30-40%, передає Banker.ua з посиланням на прес-службу фінустанови.
Аукціони з продажу нерухомості та земельних ділянок, які не були реалізовані «Укрексімбанком» під час перших торгів, відбудуться в п’ятницю 30 липня в електронній системі СЕТАМ.
Як зазначають в банку, стартові ціни об’єктів, продаж яких запланована на кінець місяця, скориговані під ринкові умови.
Наприклад, ціна найдорожчого лоту – готельно-офісного центру на Подолі в Києві – опустилася до 240,9 млн гривень, що на 120 млн менше, ніж під час перших торгів. Ще дві будівлі в центрі столиці – на Малій Житомирській і Софіївській – подешевшали до 134,7 млн і 46,7 млн гривень відповідно. Ціна першого раніше стартувала з 282,3 млн гривень, а другого – з 78 млн грн.
Вартість офісної будівлі, розташованої в районі столичного «Царського села», впала майже на 40% – до 85,8 млн гривень, тоді як стартова ціна земельної ділянки під забудову на Київщині була знижена на 30% і досягла 74,7 мільйонів гривень.
Всього, зазначає прес-служба «Укрексімбанку», на аукціонах 30 липня держбанк має намір продати 6 об’єктів в Києві і 6 – в регіонах України.
За словами представника Національної електронної біржі, підсумки перших аукціонів свідчать про зацікавленість інвесторів у купівлі регіональної нерухомості: під час торгів на лот претендували 3-5 потенційних покупців із середнім перевищенням ціни на 30-50%.
Читайте також: У відкриті двері: де розміщуються офіси українських банків і компаній
Нагадаємо, Banker.ua повідомляв про те, що раніше державний «Укрексімбанк» анонсував продаж прав вимоги за кредитними договорами та дебіторської заборгованості непрацюючого львівського автозаводу.
Коментарі (0)