Дмитро Дубілет вирішив створити ще один monobank

Керівник Fintech Band має намір повторити успішний досвід 2017 року.

Співзасновник першого в Україні мобільного банку, екс-міністр Кабміну Дмитро Дубілет оголосив про намір запустити аналог monobank «на новому ринку, що розвивається», передає Banker.ua.

Дмитро звернувся до своїх фоловерів на сторінці в Facebook з проханням «допомогти з контактами». За його словами, для запуску аналога monobank «на новому ринку, що розвивається» його компанії потрібно знайти банк, який працює на цьому ринку, який був би готовий до запуску «спільного підприємства».

Дубілет нагадав про те, що monobank став одним з найбільш прибуткових і швидкозростаючих банків у світі.

«Хочемо повторити цей досвід», – зазначає колишній міністр Кабміну.

До переліку країн, що цікавлять керівника Fintech Band, входять Індія, Пакистан, Індонезія, Філіппіни, Сінгапур, В’єтнам, Саудівська Аравія, Єгипет і Нігерія. Проте, Дубілет цим списком не обмежується і готовий розглядати інші ринки, що розвиваються.

Читайте також: Тетяна Грязнова (YASNO): «Банки, які продовжують триматися за паперові документи та мокрі печатки, залишаться поза ринком»

Нагадаємо, Banker.ua повідомляв про те, що раніше Дмитро Дубілет анонсував запуск Фонду ранніх інвестицій. Співпрацювати з екс-міністром Кабміну можуть як українські підприємці, які запланували запуск власної справи в Україні, так і ті, чий бізнес перебуває на ранній стадії.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)