Підсумки 2019. СК «ПРОВІДНА» виплатила 360,5 млн грн клієнтам

За підсумками 9 місяців 2019 року страхова компанія «ПРОВІДНА» констатує обсяг страхових відшкодувань клієнтам на рівні 360,5 млн грн. Сума страхових премій за 9 місяців 2019 року склала 615,1 млн грн. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на Лігу страхових організацій України.

Більше половини всіх премій, отриманих за звітний період, припадає на договори добровільного медичного страхування (ДМС). Збори з медстрахування склали 401,8 млн грн.

Страхові виплати за договорами ДМС за 9 місяців 2019 р. склали 225,9 млн грн. При цьому були врегульовані більш 155,5 тис. Страхових випадків по ДМС.

Компанія успішно реалізує стратегію, спрямовану, зокрема, на нарощування портфеля добровільних видів страхування, розробку нових сучасних страхових продуктів і подальше поліпшення клієнтського сервісу.

Оцінюючи ефективність реалізації компанією прийнятої стратегії розвитку, акціонери задоволені результатами роботи ПРОВІДНОЇ і продовжують інвестувати в компанію.

У страховому портфелі компанії крім ДМС (з часткою в 65,3%), найбільшу частку зберігає транспортне страхування, в т.ч. КАСКО – 23,1% і туристичне страхування – 7%.

Сума страхових премій за договорами КАСКО склала 67,4 млн грн. При цьому страхові виплати ПРОВІДНОЇ за КАСКО за 9 місяців 2019 р склали 53,9 млн грн.

Протягом останніх років ПРОВІДНА посідає лідируючі місця на українському ринку ДМС в професійних рейтингах за обсягами як зборів страхових премій, так і виплат страхових відшкодувань своїм клієнтам.

З метою подальшого підвищення якості обслуговування клієнтів компанія відкриває нові майданчики медичного асистансу в регіонах, комплектується висококваліфікованим персоналом.

Таким чином ПРОВІДНА продовжує реалізацію стратегії збільшення своєї присутності на українському ринку ДМС.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)