Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Скільки отримали кредитори неплатоспроможних банків у січні: дані ФГВФО
Наприкінці лютого Фонд виставив на продаж чергову порцію активів.
Виплата коштів в рамках погашення вимог кредиторів банків, віднесених до категорії збанкрутілих, продовжується. У січні неплатоспроможні фінустанови направили на задоволення вимог понад 74 млн грн, передає Banker.ua.
Минулого місяця сума коштів, спрямована на погашення вимог кредиторів неплатоспроможних банків, склала 74,1 млн гривень (66,4 млн на задоволення вимог 7-ї черги та 7,6 млн – 3-ї).
43,1 млн гривень, уточнюють у ФГВФО, банкрути виплатили в рамках позачергового задоволення вимог забезпечених кредиторів (42,5 млн – НБУ).
Загальна сума, яку отримали кредитори неплатоспроможних фінустанов на 1 лютого, досягла 55 957,6 млн гривень, зазначає прес-служба Фонду.
Слід зауважити, що погашення вимог кредиторів установ, що збанкрутували, здійснюється за рахунок коштів, отриманих від продажу активів банків, віднесених до категорії неплатоспроможних.
Цього тижня, наприклад, ФГВФО виставляє на продаж майно банкрутів, загальна вартість якого перевищує 528 млн гривень.
У Фонді уточнюють, що йдеться про активи п’яти неплатоспроможних установ, а максимальну суму можна буде отримати у разі успішної реалізації лотів, пов’язаних з банком «Аркада». Так, ціна активів цього банку, що виставляються на аукціони з 21 по 25 лютого, становить 310,82 млн гривень.
Чималу суму ФГВФО може отримати цього тижня і від продажу майна КБ «Земельний капітал». Сукупна ціна активів даного банкрута стартує з 202,64 млн грн.
Крім того, Фонд намітив продаж лотів, представлених активами АКБ «Капітал» (на суму 10,02 млн гривень), Місто Банку, а також банку «Фінанси та Кредит».
Читайте також: Відповідальний бізнес: що цінують споживачі у бренді та наскільки соціально активними є українські компанії
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв, що клієнти українських банків почали отримувати фейкові листи «від ФГВФО» з вимогою сплатити страховий внесок. У Фонді гарантування розповіли, як діяти у разі отримання подібних шахрайських повідомлень.
Коментарі (0)