Sportbank – перший мультибанк в Україні! Компанія оголосила про співпрацю з ТАСКОМБАНКОМ

Мобільний банк sportbank у грудні 2020 року розпочинає випускати картки другого банка-емітента – ТАСКОМБАНКА.

“Ми з самого початку закладали можливість мультибанківської архітектури. І ось, наряду з існуючим банком, ми оголошуємо про початок роботи з новим банком-партнером ТАСКОМБАНКОМ”, – прокоментував інтеграцію з ТАСКОМБАНКОМ співзасновник і СЕО sportbank Денис Саприкін.

“Для клієнтів мобільного банку нічого не змінюється: sportbank залишається самостійним продуктом і окремим брендом. Така співпраця суттєво посилить sportbank, оскільки ТАСКОМБАНК входить в ТОП-20 банків за розміром активів, визнаний системно важливим банком Національним банком України, є сильним гравцем з точки зору капіталізації та ліквідності. При цьому команда sportbank продовжить фокусуватися на продукті, маркетингу, клієнтському сервісі, операційних процесах і розробки програмного забезпечення. Також ми продовжуємо працювати з ОКСІ БАНКОМ”.

Мобільний банк sportbank презентували у жовтні 2019 року, а перші 100  000 клієнтів приєднались вже за вісім місяців активного просування продукту.

У мобільному додатку sportbank зібрані всі популярні платіжні послуги: кредитна картка, кредит готівкою, перекази з картки на картку, бонуси та кешбек.

Запуск другого банку-емітенту не позначиться  на тарифній політиці, а також процедурі оформлення та обслуговування картки. Всю необхідну додаткову інформацію ми уточнимо, коли вийдемо з продуктом на ринок.

“Інтеграція нового банку-партнера – це масштабування проєкту і додаткові можливості для клієнтів. Після запуску ми зосередимося на обіцяних сервісах та послугах і в прискореному режимі будемо анонсувати все, чого чекали наші клієнти”, – повідомив співзасновник і СЕО sportbank Денис Саприкін.

Довідка:

Sportbank – це сучасний мобільний банк для українців, захоплених спортом і активним способом життя.

Банк працює без відділень, а отримати картку можна безкоштовною кур’єрською доставкою або в точц і видачі.

У мобільному додатку sportbank зібрані всі популярні платіжні послуги: кредитна картка, кредит готівкою, перекази з картки на картку, платежі, бонуси та кешбек.

Головні переваги карти sportbank: поновлюваний кредитний ліміт до 100 000 грн, перший пільговий період до 120 днів, кешбек 10% на оплату товарів і послуг в категорії «Cпорт», який нараховується на власні та кредитні кошти також до 20% кешбека на додаткові популярні категорії, реферальна программа та безкоштовні р2р перекази.

Всі, хто бажає стати клієнтами банку, можуть завантажити додаток прямо з офіційного сайту або з Apple Store / Google Play / HUAWEI AppGallery; сфотографувати паспорт і ІПН (дані зчитуються автоматично);  заповнити коротку анкету та обрати найближчу зручну точку видачі картки в партнерській мережі або кур’єрську доставку.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)