Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Sportbank долучається до волонтерської ініціативи #підвезилікаря
Sportbank долучається до волонтерської ініціативи #підвезилікаря з допомоги медпрацівникам долати відстань “Дім-Робота-Дім” на час COVID-19.
Керівники sportbank не змогли залишитись осторонь та, як соціально-відповідальна компанія, приєднались до боротьби з розповсюдження коронавірусу. Засновники виділяють фінансову допомогу, яка покриває транспортні витрати для забезпечення логістики як мінімум для восьми бригад медиків у двох державних клініках на 30 календарних днів. За потреби фінансування буде продовжено.
“Ніхто не планував карантин. Але це наша реальність зараз і нам (тут я маю на увазі весь соціально-відповідальний бізнес) не можна стояти осторонь. Перше, що ми зробили ще на початку: це відправили всіх співробітників на віддалену роботу, навіть не чекаючи офіційного введення карантину. Це базова необхідність бізнесу – піклуватися про свою команду та їх сім’ї та забезпечити їм максимально комфортні і безпечні умови праці. Далі відчували, що треба ще якось допомагати”, – розповідає Нік Ізмайлов, співзасновник sportbank.
Команда проаналізувала ситуацію, дізналася про нагальні потреби в цій складній ситуації, проконсультувалась з іншими благодійниками з метою максимально ефективного та цільового розподілу допомоги.
“Звичайно, коли ми планували свої КСО стратегії, нам і на думку не спадало, що в країні станеться карантин та доведеться змінювати вектор нашої уваги саме на систему охорони здоров’я, – коментує рішення підтримати медиків CEO sportbank Денис Саприкін. – Проаналізували ситуацію та існуючі формати допомоги та зрозуміли, що зараз вкрай необхідно медикам регулярно потрапляти на роботу. Багато хто з них проживає за межами Києва, а працює на іншому кінці міста і то ще той квест, щоб якось вчасно встигнути на чергування. Адже скільки б не було завезено в країну апаратів ІВЛ у лікарні, але якщо медичний працівник не може потрапити на своє робоче місце – тоді все інше втрачає сенс”.
У sportbank немає власного автопарку, тому вирішили взяти в аренду у транспортної компанії 3 легкових автомобілі з професійними водіями на цілий місяць. Списки медиків державних лікарень, які потребують транспортної допомоги та координаційну підтримку надає волонтер ініціативи #підвезилікаря та засновних інформаційної платформи no-covid.org.ua Андрій Павлов. Також команда Андрія забезпечила водіїв індивідуальними засобами захисту (маски, антисептики, рукавички),
“Великі справи важко робити поодинці, і найкращі рішення волонтерства створюються з об’єднанням зусиль. Завдяки активній позиції sportbank, ми разом маємо змогу закрити потребу з транспортом для медиків у двох державних клініках.
За період карантину до платформи no-covid.org.ua надійшло близько 700 заявок про потребу якось добратись на роботу та додому від медиків державних лікарень. Це стосується не тільки Києва, а й області. Оброблені дані показують найбільшу потребу у лікарів Київської міської клінічної лікарні №10 та Київської міської клінічної лікарні № 12, одна з них приймає другу хвилю хворих на коронавірус, а інша – залишається резервною та обслуговує населення з іншими захворюваннями.
Sportbank є першою з компаній, які за власним бажанням (!) , розуміючи масштаби проблеми (!), долучилися фінансувати допомогу лікарням. І не тільки фінансувати, а ще активно приймати участь в комунікації з лікарнями та у створенні маршрутів.
Більше 40 медпрацівників критичних спеціальностей зможуть бути на своїх робочих місцях вчасно та допомагати хворим, не відволікаючись на вирішення проблеми із транспортом. Вважаю, що це гарний приклад для наслідування”, – комментує співпрацю Андрій Павлов, волонтер ініціативи #підвезилікаря та засновник інформаційної платформи no-covid.org.ua
Sportbank закликає інші бізнеси долучитися до ініціативи #підвезилікаря і поширити інформацію далі, підтримувати один одного та допомагати якщо є будь яка можливість.
Коментарі (0)