ico
Пн, 01 Бер
USD 27.9456 ico
EUR 33.8449 ico
RUB 0.37335 ico
RU
USD 27.9456 ico
EUR 33.8449 ico
RUB 0.37335 ico

Статистика API перервала нафтове ралі: дані торгів

Експерти, опитані напередодні виходу статистики API, прогнозували зниження запасів сировини в США на 0,3 млн барелів.

Вранці 21 січня котирування нафти кинулися вниз: інвестори оцінюють свіжі дані API, згідно з якими запаси сировини в Штатах протягом тижня зросли на 2,562 млн барелів, передає Banker.ua.

Згідно з даними торгів, у четвер березневі ф’ючерси на Brent подешевшали до $55,89 (-0,34%), тоді як вартість березневих ф’ючерсів на WTI впала на 0,38%: за барель нафти цієї марки сьогодні дають $53,11.

За даними, що містяться в свіжому звіті Американського інституту нафти, запаси сировини в Сполучених Штатах з 11 по 15 січня зросли на 2,562 млн барелів. Експерти, опитані напередодні виходу статистики API, прогнозували зниження показника на 0,3 млн барелів.

Тепер увага інвесторів прикута до публікації офіційного звіту Міненерго США, який буде оприлюднено в п’ятницю. Аналітики очікують повідомлення про зниження запасів нафти на 1,167 млн ​​барелів, зростання запасів бензину на 2,7 млн ​​барелів, а дистилятів – на 600 000 барелів.

Крім статистики API, занепокоєння у учасників ринку викликають нові обмежувальні заходи в Китаї: посилення карантину в КНР знижує шанси на швидке відновлення глобального попиту на сировину.

Читайте також: Олександр Холод (директор ШвидкоГроші): «Ми даємо право вибору найзручнішого способу кредитування»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку експертів AMarkets, «бичачий» настрій інвесторів продовжує підштовхувати ціни на нафту до багатомісячних максимумів навіть на тлі побоювань щодо попиту: на хвилі оптимізму вартість Brent може злетіти до $60.


Коментарі (0)

Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×