Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Статистика з США обрушила ціни на нафту: дані торгів
Аналітики Mitsubishi UFJ Financial Group переглянули квартальний нафтовий прогноз на 2020 рік.
Ціни на нафту падають на тлі публікації даних про зниження серпневого індексу ділової активності в сфері послуг США до 56,9%, передає Banker.ua.
Згідно з даними торгів, листопадові ф’ючерси на Brent впали до $43,72 (-0,79%), в той час як вартість жовтневих ф’ючерсів на WTI знизилася на 0,85%, досягнувши $41,02 за барель.
Крім мінорній економічної статистики, на котирування тисне закриття американських НПЗ на техобслуговування.
Вандана Харі з Vanda Insights вважає, що на сьогодні немає фундаментальних чинників, які могли б суттєво змінити ціни на «чорне золото», тому вони і залишаються в нинішньому діапазоні. Проте, всередині даного діапазону ціни піднімаються на тлі падіння американської валюти. Долар, що слабшає – це єдине, що сьогодні підтримує котирування, зазначає експерт.
Варто зазначити, що аналітики Mitsubishi UFJ Financial Group днями переглянули квартальний нафтовий прогноз на 2020 рік у бік підвищення. Причина – поліпшення фундаментальних показників, ослаблення американської валюти і перехід ринку в стан дефіциту з червня.
Так, згідно з оновленим прогнозом, в III і IV кварталах поточного року вартість Brent складе $44,10 і $48,70 відповідно. У 2021 року експерти, як і раніше, очікують $56 за барель.
Барель WTI в III і IV кварталах 2020 року коштуватиме $42 і $44,70 відповідно. Прогноз на наступний рік залишається на рівні $52,70 за барель.
Читайте також: 100000 «на мінімалках»: беремо кредит по-розумному
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, згідно з даними, опублікованими Міністерством енергетики США, запаси нафти в країні 24-28 серпня скоротилися на 9,362 млн барелів. Обсяги бензину в сховищах при цьому впали на 4,32 млн барелів, а дистилятів – на 1,676 млн барелів. Запаси «чорного золота» в Кушингу зросли на 110 000 барелів.
Коментарі (0)