Стокгольмський арбітраж підтвердив заборону на продаж акцій Промінвестбанку

Україні не вдалося оскаржити торішнє рішення арбітра Стокгольмського арбітражу, який заборонив їй продавати “дочку” Зовнішекономбанку (ЗЕБ) – ПАТ “Промінвестбанк”. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на пресслужбу російської держкорпорації.

Заяву про арбітраж до Арбітражного інститут Торгової палати Стокгольма у зв’язку з непрямою експропріацією ПІБ ЗЕБ подав у червні минулого року. У серпні ЗЕБ попросив арбітраж вжити забезпечувальних заходів, щоб запобігти примусовому продажу акцій ПІБ з аукціону. Надзвичайний арбітр заборонив Україні здійснювати будь-які дії, спрямовані на продаж акцій банку. Україна вирішила оскаржити це рішення перед повним складом трибуналу, до якого входив і призначений Україною арбітр, йдеться в повідомленні ЗЕБ.

Рішення залишити вердикт у силі арбітраж ухвалив 2 березня, повідомив ЗЕБ.

При цьому ЗЕБ, за словами старшого віце-президента правового блоку Ігоря Краснова, процитованого в повідомленні, “серйозно побоюється, що Україна порушить забезпечувальний захід і поспішно проведе аукціон (із продажу ПІБ)”.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва рішенням від 11 лютого 2020 року частково задовольнив позов Промінвестбанку (ПІБ, Київ) до відділу примусового виконання рішень департаменту Державної виконавчої служби (ДВС) у справі №640/2905/20, заборонивши проведення аукціону з продажу 97,7726% акцій ПІБу, який повинен був відбутися в той же день.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)