Світовий банк виділить Україні $530 млн для негайних потреб

Всемирный Банк

Загалом станом на вересень Світовий банк мобілізував для України близько $13 млрд  екстреного фінансування, зокрема й у зобов’язаннях та гарантіях донорів.

Світовий банк анонсував виділення додаткових $530 млн для підтримки уряду України. Кошти допоможуть вирішити негайні потребі, які виникли через вторгнення росії в Україну, передає Banker.ua з посиланням на повідомлення пресслужби банку.

Відомо, що $500 млн гарантійних фінансувань через Світовий банк надала Великобританія, а ще $30 млн – Данія.

Головний Telegram-канал банкірів

Варто зазначити, що станом на вересень Світовий банк мобілізував для України близько $13 млрд  екстреного фінансування, зокрема й у зобов’язаннях та гарантіях донорів. З цієї суми $11 млрд вже виділені у повному обсязі.

«Ця допомога дозволила Україні продовжити надання важливих державних послуг населенню та допомогла зменшити вплив значних людських та економічних втрат, спричинених війною», – повідомили у Світовому банку.

Регіональний директор Світового банку у справах країн Східної Європи Аруп Банерджі підкреслив, що довгострокові витрати на реконструкцію та відновлення в Україні є величезними, а потреби навіть на подальші три роки сягають понад $100 млрд. Він також додав, що ця цифра, як очікується, зростатиме в міру продовження війни.

Читайте також: Важливість підтримки: як банки працюють там, де небезпечно. Опитування

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв, що Голова Світового банку розповів про наслідки «ідеального шторму» у світовій економіці. Девід Малпасс попередив, що період низького зростання та високої інфляції може розтягнутися на кілька років через російське вторгнення в Україну, оскільки для відмови від енергоресурсів з росії потрібен час.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)