Нацбанк запроваджує тарифи на послуги для абонентів системи BankID

BankID НБУ

За підключення нового абонента до Системи BankID НБУ братимуть 2500 гривень.

Оприлюднено тарифи на послуги для абонентів системи BankID, які запроваджуються з 1 лютого цього року, повідомляє Banker.ua.

Вже з 1 лютого підключення нового абонента до Системи BankID НБУ коштуватиме 2500 гривень. Щоб підключитися до системи додаткового абонентського вузла, доведеться заплатити 2000 грн.

За супровід абонента, підключеного до Системи, щомісяця стягуватимуть 600 гривень, тоді як обробка кожного успішного підтвердження дистанційної ідентифікації коштуватиме 0,10 грн (зараз ця послуга оплачується абонентом – постачальником послуг).

Ці тарифи, уточнює Нацбанк, зазначені без урахування податку на додану вартість, і встановлюються вони регулятором тільки для учасників BankID НБУ: йдеться про банки та компанії, що надають послуги на комерційній основі, але не про користувачів-фізособ.

Головний Telegram-канал банкірів

Щодо абонентів, які приєдналися до Системи з метою надання некомерційних послуг, то для них, уточнює регулятор, послуги залишаються безкоштовними.

Абоненти-постачальники послуг та/або абоненти-ідентифікатори, що приєдналися до BankID НБУ до 1 лютого, ділиться нововведеннями Нацбанк, оплату за підключення до Системи у відповідному статусі не здійснюватимуть.

Як зазначають у НБУ, рішення про запровадження тарифів на послуги для абонентів BankID було ухвалено з метою фінансування подальшого розвитку функціоналу Системи та покриття витрат на її супроводження.

Станом на 14 січня Система BankID НБУ об’єднує понад 130 абонентів: серед них 92 учасники – постачальники послуг та 39 банків-ідентифікаторів. Попит на підключення до Системи, зазначають у Нацбанку, продовжує зростати.

графики и отчеты

Читайте також: Топ подій: Яким був 2021 фінансовий рік

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що протягом 2021 року в рамках Системи BankID НБУ було здійснено понад 30 млн ідентифікацій, тоді як роком раніше показник становив 7,6 млн.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)