ТАСКОМБАНК активно розвиває мережу Private banking

У березні поточного року ТАСКОМБАНК відкрив нове Центральне VIP-відділення. Це вже третє відділення Private banking, з тих, що розпочали свою роботу під час війни.

На сьогодні мережа Private banking ТАСКОМБАНКУ налічує вже 9 відділень. У VIP-відділеннях клієнтам доступний ексклюзивний набір банківських послуг, орієнтованих на розв’язання особистих фінансових питань, а також бізнес-задач. Це елітні платіжні картки, спеціальні кредитні та депозитні програми, послуги інвестування.

«Ми бачимо перспективу у розширенні мережі закритих відділень для Рrivate banking та VIP-корпоративних клієнтів, адже спостерігаємо зростання кількості клієнтів, які цінують надійність, конфіденційність та професіоналізм. І наші відділення відповідають цим вимогам. До того ж ми запроваджуємо нові банківські продукти для наших клієнтів», — зазначив Олег Поляк, Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ.

«ТАС-Еліт Сімейний» — унікальна концепція сімейного офісу, що передбачає надання ексклюзивних продуктів від Private banking ТАСКОМБАНКУ та комплексне обслуговування особистих, сімейних та бізнес фінансів клієнта в одному відділенні Банку та в одного персонального сімейного менеджера.

Також ТАСКОМБАНК пропонує унікальні інвестиційні інструменти з високою дохідністю для клієнтів Private banking. Зокрема ОВДП, корпоративні цінні папери українських емітентів і інвестиції в гривневі та валютні облігації Групи «ТАС».

Всі відділення мають зручне розташування у ділових центрах міст. Ознайомитися з відділеннями можна, відвідавши їх за адресами, вказаними на сайті, а також переглянувши відеоогляд за посиланням.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)