У «Таскомбанку» назвали найпопулярніший серед бізнес-клієнтів кредитний продукт

Кредитний портфель «Таскомбанку» незабаром подолає позначку 1 млрд гривень, зазначають у фінустанові.

Програма «5-7-9» «зрівняла» банки і змусила конкурувати в частині швидкості й якості обслуговування. Про це в інтерв’ю SME Banking Club заявив заступник голови правління «Таскомбанку» Олег Поляк, передає Banker.ua.

За словами Олега Поляка, «ТАСкомбанк» активно кредитує клієнтів – представників малого та середнього бізнесу і задоволений динамікою зростання кредитного портфеля.

«Незабаром він (кредитний портфель «Таскомбанку» – прим.ред.) подолає позначку 1 млрд гривень», – зазначає Олег Поляк.

Що ж стосується кредитних продуктів, пропонованих «ТАСкомбанк» клієнтам МСБ, то йдеться переважно про фінансування в рамках програми «5-7-9», лізинг, факторинг, овердрафт та гарантії.

Головний Telegram-канала банкирів

«При фінансуванні банк орієнтується на клієнтів, які готові відкрито розповісти про свій бізнес, адже для нас важливо не просто продати продукт, а закрити потребу клієнта в фінансуванні і знайти оптимальне для нього рішення», – пояснює Олег Поляк алгоритм роботи з МСБ, додаючи, що співробітники Головного офісу підтримують спілкування з клієнтами безпосередньо і завжди знаходяться на зв’язку після видачі кредиту.

За його словами, найбільшим попитом серед бізнес-клієнтів користується програма «5-7-9%».

«Цей продукт зрівняв всі банки за ціною і тепер фінансові установи конкурують в швидкості й якості обслуговування», – зазначив заступник голови правління «Таскомбанку».

Читайте також: Де вигідніше: огляд депозитних програм українських банків

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що обсяг кредитування в рамках програми «5-7-9%» сягнув 65,6 млрд гривень: з моменту запуску проєкту банки підписали з клієнтами МСБ 24 937 договорів.


Коментарі (0)