ТАСКОМБАНК відкрив нове центральне VIP-відділення

15 березня 2024 року ТАСКОМБАНК відкрив нове центральне VIP-відділення. Запрошуємо клієнтів Private banking та VIP-корпоративного напряму завітати для обслуговування до оновленого відділення закритого типу.

Нове центральне VIP-відділення для Private banking та VIP-корпоративних клієнтів ТАСКОМБАНК відкрив в Києві за адресою: вул. С. Петлюри, 30. Сьогодні цінність особистого спілкування набуває особливого значення, тому ТАСКОМБАНК розширює мережу преміальних відділень для обслуговування VIP-клієнтів.

Затишна та комфортна атмосфера відділення задовольняє вимоги найвибагливіших поціновувачів. Тут можна вирішити фінансові питання та організувати бізнес-зустріч з партнерами. Персональні менеджери забезпечать обслуговування приватних і корпоративних інтересів клієнтів на найвищому рівні: універсальні експерти в фінансово-банківській сфері допоможуть в управлінні активами, розвитку бізнесу та інвестуванні власних коштів. Цей унікальний підхід у роботі з власниками бізнесу, що поєднує обслуговування приватного капіталу клієнтів та їх бізнесу, надає беззаперечні переваги клієнтам Рrivate banking ТАСКОМБАНКУ.

Завітайте до нового VIP-відділення у Києві та відчуйте переваги Private banking від ТАСКОМБАНКУ.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)