ico
Пт, 17 Вер
USD 26.6672 ico
EUR 31.37 ico
RUB 0.3681 ico
RU
USD 26.6672 ico
EUR 31.37 ico
RUB 0.3681 ico

ТАСКОМБАНК запускає доступну іпотеку під 7%

ТАСКОМБАНК та Фонд розвитку підприємництва підписали угоду щодо приєднання Банку до державної програми кредитування «Доступна іпотека під 7%». Незабаром доступні кредити на житло можна буде оформити в будь-якому відділенні ТАСКОМБАНКУ.

«Програма доступної іпотеки — важливий крок для покращення умов проживання українських сімей, адже за оцінками експертів, близько 6 млн осіб в Україні потребують власного житла»,— зазначив виконавчий директор Фонду розвитку підприємництва Андрій Гапон.

«Розвиток іпотечного кредитування для нас є стратегічно важливим і цікавим напрямком. Ми переконані, що розвиток іпотеки сприятиме підвищенню рівня життя українців, а також  покращенню макроекономічної ситуації в країні.  Минулого року ТАСКОМБАНК відновив власні програми іпотечного кредитування і тепер радо долучається до державної програми, — зауважив Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ Артур Муравицький. — Прогнозуємо попит з боку споживачів та сподіваємось, що завдяки ефективній взаємодії уряду й банківської системи нам вдасться покращити рівень життя українців та спонукати їх будувати власне життя в Україні, а не поза її межами».

Вимоги до позичальників у рамках програми доступної іпотеки досить прості. Отримати кредит можуть громадяни України, які мають сукупний чистий дохід, що дозволяє обслуговувати кредит. Вік позичальника на дату закінчення строку кредиту не перевищуватиме 70 років. Сукупний дохід сім’ї позичальника  не перевищує десятикратного розміру місячної середньої заробітної плати у відповідному регіоні України, де розташований предмет іпотеки.

Яку нерухомість можна придбати в рамка програми?

  • Квартиру в багатоквартирному житловому будинку, що прийнята в експлуатацію не більше, ніж 3 роки тому;
  • Індивідуальний житловий будинок разом із земельною ділянкою на якій він розташований, прийнятий в експлуатацію не більше, ніж 3 роки тому;
  • Майнові права на квартиру в об’єкті незавершеного будівництва, які придбаваються або будівництво яких фінансується (інвестується) позичальником.

АТ «ТАСКОМБАНК» – універсальний системно важливий банк, що динамічно розвивається та постійно розширює свою присутність на українському ринку банківських послуг. Банк заснований у 1989 році та є одним із найбільш досвідчених комерційних банків України. У 2004 році приєднався до Групи «ТАС», яка нині є однією з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни. Входить до ТОП-20 банків за розміром активів.


Коментарі (0)

Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×