ТАСКОМБАНК здобув «Головну фінансову премію року»

Асоціація Українських Банків відзначила кращі фінансові установи. Нагородження найуспішніших гравців банківського ринку відбулася минулого тижня в Києві.

ТАСКОМБАНК здобув перемогу в номінації «Розвиток банківської мережі», ставши лідером за кількістю відкритих відділень. Крім того, банк увійшов до числа лідерів у номінації «Банк, якому довіряє бізнес», яких Асоціація відзначила за приростом портфеля депозитів юридичних осіб.

Впродовж 2023 року ТАСКОМБАНК продовжував розвивати регіональну мережу, як універсальних відділень, так і відділень Private banking закритого типу. Ми переконані, що відновлення країни розпочнеться з відновлення бізнесу в регіонах, тож наша стратегія передбачає розвиток не лише мережі по всій країні, але й регіонального бізнесу.

Банк постійно знаходить нові для себе канали та способи взаємодії з клієнтами усіх сегментів. Зміцнює мережу продажів в регіонах, щоб бути поруч з клієнтами, надати якісний сервіс та консультації та знаходити потрібні інструменти для задоволення потреб населення й бізнесу.

АУБ обирає переможців на основі статистичних даних НБУ.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)