9 корисних Telegram-каналів про Агробізнес

За короткий проміжок часу Telegram перетворився зі звичайного месенджера на топове джерело найсвіжішої інформації у багатьох сферах життя українців. Нині більшість телеграм-каналів пов’язані з суспільно-політичною тематикою, але є й ніші, які корисні фінансистам, галузевикам, підприємцям і навіть інвесторам в агросфері.

Banker.ua склав невеликий гід каналами про агробізнес, який допоможе оперативно отримувати експертні оцінки, а також дізнаватися новини про розвиток галузі в Україні та світі.

Banker.ua – наймасштабніший український банківський телеграм-канал, створений на базі однойменного сайту. Тут можна знайти головні банківські новини, ексклюзивні інтерв’ю банкірів та топових бізнесменів, огляди банківських продуктів та послуг, інсайти лідерів думок, рейтинги, фінансові лайфхаки, експертні колонки, матеріали у стилі lifestyle та багато іншого. Автори публікують тільки найважливіші та найактуальніші новини банківського світу України, допомагають обрати найкращий банк для обслуговування як фізичним особам, так і представникам бізнесу. З Banker.ua ви завжди будете в курсі економічного становища країни.

Latifundist.com — це головний канал про великий і середній агробізнес України, який читають і топ-менеджери міжнародних корпорацій, і прогресивні фермери, і професіонали з суміжних галузей. Тут кожен може знайти цікаву інформацію для себе: актуальні новини з українських та іноземних полів, цікаві факти про національний і світовий агросектор, ексклюзивні інтерв’ю, репортажі з агропідприємств та промислових комплексів, аналітика, спецпроєкти. А також розслідування про ТОП-латифундистів України.

Я-Куркуль — канал для тих, хто прагне розвивати в агро власну справу, розуміти, що відбувається в цьому секторі, та які проблеми і здобутки мають у нашій країні малі й середні фермерські господарства. Підписавшись, зможете знайти там найважливіші аграрні новини, лайфхаки та секрети високих урожаїв та надоїв, щоденний огляд цін на сільгосппродукцію плюс реальний фермерський гумор. Окрім власне каналу, є ще професійний Куркульський чат, де реальні фермери обговорюють нагальні питання та обмінюються досвідом.

Земельна розвідка — канал-інструкція для земельників і тих, хто хоче правильно керувати земельним банком, бо управління землею — це сфера, яка потребує постійного моніторингу. Дізнайтеся першими, що потрібно для купівлі і продажу землі, правильного оформлення документів, проходження перевірок і оцінки своєї ділянки. На каналі публікуються земельні новини, аналітика, професійні кейси, поради і всі нововведення законодавства по земельній темі.

SuperAgronom — перший Telegram-канал для агрономів. Актуальні новини та подій в агрономії, інтерв’ю та досвід колег, а також блоги, статті, інфографіки та експертна аналітика. Професійний прогноз агропогоди, ціни на добрива, найпопулярніші пестициди та ще багато корисного! Слідкуйте за ексклюзивними проєктами, технологіями вирощування основних та нішевих сільгоспкультур, а також впровадженням інновацій у великих холдингах та невеликих підприємствах. Тримайте руку на пульсі всього корисного та важливого для агронома з Telegram-каналом SuperAgronom.

Elevatorist.com — телеграм-канал, який зацікавить тих, хто вирощує, зберігає, переробляє, транспортує, продає і купує зерно. Тут завжди найсвіжіша інформація про елеватори, МЕЗи, ККЗ, як великих холдингів так і фермерські. Історії будівництва зерносховищ, тонкощі і цікавинки у роботі. А також все про ж/д, авто, річні перевезення, експорт та імпорт зерна, тенденції ціноутворення. На каналі анонсуються блоги експертів, які діляться власним досвідом, останніми тенденціями у сфері будівництва, експлуатації, дають корисні поради. Приєднуйтесь до Elevatorist.com і спільноти зерновиків, елеватористів і логістів!

AgroPolit.com – головний Telegram-канал країни з гарячими новинами української аграрної політики. Щодня ексклюзиви, унікальні спецпроєкти, свіжа аналітика та все про законодавчі зміни в агросекторі. Канал надає свіжі дані з ринку землі, інформацію про ціни на паї, доступні роз‘яснення про законодавчі нововведення, експертну думку та рекомендації. Також читач знайде тут цікаві інтерактиви, щотижневі опитування і корисні факти.  Підписуйтесь, аби бути в курсі гарячих новин української агрополітики!

ВсеБудеАгро — хочете дізнатись як виглядає оленка волохата, з чого насправді роблять ковбасу, навіщо корові роги та чи можна досі вважати Україну житницею Європи? Тоді ви за адресою. На каналі ВсеБудеАгро буде цікаво і досвідченому агроному чи фермеру, і простій людині далекій від агросектору. Дотепні відоси та фотографії, історичні факти, крута аналітика про різні аспекти сільського господарства, меми та агродивинки з усього світу, — серйозні й не дуже. Усе для того, аби читачі зрозуміли, що Агро — то весело і корисно.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)