ico
Чт, 23 Вер
USD 26.6714 ico
EUR 31.2856 ico
RUB 0.36607 ico
RU
USD 26.6714 ico
EUR 31.2856 ico
RUB 0.36607 ico

«Теплі кредити»: в липні обсяг компенсацій в рамках програми перевищив 28 млн грн

З моменту запуску проєкту виплати відшкодування в рамках «Теплих кредитів» склали 3,45 млрд гривень.

У липні обсяг компенсацій в рамках програми «Теплі кредити» перевищив 28 млн гривень, тоді як з початку року сума відшкодування склала 120,97 млн ​​гривень, передає Banker.ua з посиланням на повідомлення Держенергоефективності.

Згідно з даними, наданими банками-учасниками програми «Теплі кредити», в липні обсяг компенсацій українцям, які скористалися можливістю підвищити енергоефективність свого житла, склав 28,3 млн гривень.

Так, повідомляють в Держенергоефективності, сім’ї, які залучали «теплі кредити» для утеплення будинків в липні, отримали в рамках відшкодування 26,24 млн гривень, тоді як компенсації домогосподарствам, які взяли кошти на встановлення твердопаливних котлів, склали 2,09 млн грн.

За неповні 7 місяців 2021 року учасники програми програми «Теплі кредити» отримали компенсації на суму 120,97 млн ​​гривень, в той час як з моменту запуску проєкту виплати в рамках відшкодування склали 3,45 млрд гривень.

Підпишись на наш Telegram
Тільки найважливіше і цікавіше

У Держенергоефективності зазначають, що часткова компенсація в рамках «теплих кредитів» – це реальна підтримка домогосподарств, адже окрім підвищення енергоефективності житла, учасники програми отримують можливість скоротити витрати на енергоносії.

У 2021 році «теплі кредити» видають державні «Ощадбанк» і «Укргазбанк».

Читайте також: У відкриті двері: де розміщуються офіси українських банків і компаній

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за даними Держенергоефективності, програма «Теплі кредити» дозволяє заощадити на комунальних платежах до 50% і більше, а також отримати компенсації в межах 20-35%.


Коментарі (0)

Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×