UBS відкликав позов до ПриватБанку з приводу націоналізації

У вересні 2022 року Лондонський міжнародний арбітраж відхилив вимоги власників облігацій на $1 млрд, після чого вони спробували повернути гроші через суди в Україні.

Міжнародний інвестиційний банк UBS AG відкликав позов проти ПриватБанку щодо його націоналізації. Про це стало відомо під час засідання Господарського суду Києва у справі Shakoor Capital Limited проти ПриватБанку, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу українського банку.

Головний Telegram-канал банкірів

UBS був одним із позивачів, які разом із Shakoor Capital вимагали визнати незаконною технічну процедуру націоналізації ПриватБанку bail-in. Зокрема йшлося про договір про придбання акцій, укладений між ПриватБанком та UK SPV 20 грудня 2016 року, яким зобов’язання банку перед компанією були обмінені на акції додаткової емісії.

У вересні 2022 року Лондонський міжнародний арбітраж відхилив вимоги власників облігацій на $1 млрд, після чого вони спробували повернути гроші через суди в Україні.

Ініціювавши справу в українському суді, власники облігацій по суті намагаються “обійти” рішення Лондонського арбітражу“, – пояснював раніше ПриватБанк.

У лютому Господарський суд Києва відмовив у розгляді двох аналогічних позовів від JP Morgan та Pala Assets росіянина Володимира Йоріха.

UBS не чекав, поки суд відмовить у розгляді його позову, і сам відкликав його.

судейский молоток

Читайте також: Денім від Levi’s: чим Лівай Страусс заслужив всесвітнє визнання і як створив прибутковий бренд 

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що уряд перепризначив членів наглядової ради ПриватБанку.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)