В Україну планує зайти один із найбільших банків Грузії – джерело (оновлено)

Piraeus Bank посідає 37-е місце за активами серед діючих в Україні банків.

Один з найбільших банків Грузії розглядає можливість купівлі української «дочки» Piraeus Bank, передає Banker.ua з посиланням на матеріали Forbes Україна.

ЗМІ заявляють про плани грузинського TBC Bank поглинути Piraeus Bank: вартість операції, на думку експертів, може становити від $12,5 млн до $17,4 млн.

Про те, що TBC Bank зацікавлений у виході на український ринок, виданню Forbes повідомили одразу 4 різні джерела, двоє з яких вказали у якості потенційного об’єкта купівлі Piraeus Bank.

Головний Telegram-канала банкирів

Варто зазначити, що Piraeus Bank посідає 37-е місце за активами серед діючих в Україні банків.

TBC Bank у річному звіті за 2020 рік назвав себе найбільшою банківською групою Грузії. Акції фінустанови котируються на Лондонській фондовій біржі.

26 листопада на сайті «Піреус Банку» з’явилася офіційна заява: «Піреус Банк» несе повну відповідальність за достовірність та коректність інформації, що стосується банку, його клієнтів та партнерів. Саме тому, у зв’язку з деякими повідомленнями, що з’явилися в ЗМІ щодо можливого придбання «Піреус Банку» грузинським банком, «Піреус Банк» заперечує їх достовірність».

Читайте також: Знають, як інвестувати, і вміють вибирати вино: які переваги дає преміум-банкінг

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, згідно з Меморандумом про економічну та фінансову політику, укладеним між Україною та МВФ, державні «ПриватБанк» і «Ощадбанк» ухвалять дорожні карти, що визначають хід повної або часткової приватизації фінустанов, до кінця 2021 року.


Коментарі (0)