Україна увійшла у трійку світових лідерів з використання криптовалют

криптовалюты

П’ятірка лідерів рейтингу виглядає так: перше місце посів В’єтнам, другими стали Філіппіни, на четвертому опинилася Індія, а п’ятими є США.

Україна стала третью країною у світі за частотою використання криптовалют. Про це свідчать дані щорічного індексу блокчейн-компанії Chainalysis, в якому аналізують 146 країн світу, передає Banker.ua з посиланням на офіційне дослідження компанії.

Як пояснили у Chainalysis, індекс вимірює вкладення громадян у криптовалюти та частоту користування п’ятьма видами криптовалютних послуг.

Головний Telegram-канал банкірів

За даними індексу, після стрімкого зростання з середини 2019 року використання криптовалют у світі стабілізувалося лише у 2021 році. Наразі ключова тенденція глобального ринку криптовалют – зростання їхнього використання у країнах, які розвиваються.

«Користувачі в країнах з доходом нижче середнього та вище середнього часто покладаються на криптовалюту для грошових переказів, збереження своїх заощаджень під час волатильності фіатної валюти та задоволення інших фінансових потреб, унікальних для економік своїх країн», – кажуть автори дослідження.

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров заявив, що висока позиція України у глобальному рейтингу використання криптовалют є результатом розвитку та легалізації криптоіндустрії в країні.

«Ми хочемо створити в Україні найбільш сприятливі умови для розвитку криптобізнесу. Щоб світові криптокомпанії могли легально заходити в Україну та вести бізнес, використовуючи банківську систему. А українці декларувати та захищати свої доходи у віртуальних активах», – підкреслив Федоров.

криптовалюты

Читайте також: Нацбанк ввів у обіг ще одну пам’ятну монету – фото

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв, що ПриватБанк опублікував дані про те, як українці здійснюють оплату своїх покупок. Так, майже 54% покупок, які оплачуються українцями безконтактно в мережі торгових терміналів банку, оплачуються за допомогою цифрових гаджетів — годинників та смартфонів.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)