Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
«Укрексім» продає кредити на 3,4 млрд грн: що пропонують у січні
При спробі продати права вимоги на 70 млрд грн наприкінці минулого року «Укрексім» спіткала невдача.
Державний «Укрексімбанк» запланував продаж прав вимоги щодо кредитів на загальну суму 3,4 млрд гривень, повідомляє Banker.ua з посиланням на матеріали Finbalance.
В планах державного «Укрексімбанку» – продаж прав вимоги щодо кредитів загальною вартістю 3,4 млрд грн. Аукціонів, проведення яких намічено на кінець цього місяця, буде 5, зазначається у публікації.
Лоти, які будуть виставлені на продаж, включають заборгованість ТОВ «Солтрейд», БП «Солідарність» у формі ТОВ на суму 973 млн гривень, а також борги підприємств «Кримзалізобетон», «Запоріжтрансформатор» та ТОВ «Комелія» вартістю 936 мільйонів, 604 мільйонів та 179 мільйонів гривень.
Крім того, «Укрексім» виставить на торги заборгованість “БМ Транс – ВМ Trans”, “БМ Будмеханізація”, “БМ – Сервіс”, “АТП-13060” на суму 690 мільйонів гривень, а також підприємств “Запоріжтрансформатор” (604 мільйони грн ) та «Комелія» (179 мільйонів грн).
Варто зазначити, що реалізація прав вимоги до ЗАТ «Троїцький олійно-пресовий завод» (196 млн гривень), яка була запланована на понеділок 17 січня, не відбулася через відсутність учасників, допущених до торгів.
Невдача спіткала «Укрексімбанк» і наприкінці минулого року п ід час спроби продати кредити на загальну суму 69,2 млрд грн. Аукціони, які виявилися невдалими, було намічено на листопад-грудень 2021-го. Банк продавав права вимоги за кредитами до «Заводу напівпровідників» (на суму 10,66 млрд гривень), «Агентству офісного будівництва» (7,145 млрд гривень), ПАТ «Азовелектросталь», «Азовзагальномаш» (7,06 млрд гривень) та інших підприємств.
Стартова ціна лотів, як зазначається у публікації, відповідала оцінці «Укрексіму» за сумою заборгованості.
Продаж прав вимоги щодо NPL, за даними «Укрексіму», супроводжується проведенням кількох аукціонів – як англійських, так і голландських.
Перший аукціон передбачає продаж прав вимоги за вартістю заборгованості, тоді як перехід до наступних аукціонів здійснюється, якщо є попит на той чи інший лот, а також за умови проведення вигідної для банку угоди.
Читайте також: Топ подій: Яким був 2021 фінансовий рік
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що 17-21 січня ФГВФО спробує пустити з молотка активи 5 банкрутів, а 27 і 28-го виставить на продаж комерційну нерухомість, яка значиться на балансі неплатоспроможного банку «Земельний капітал», розташовану в центрі. Києва.
Коментарі (0)