Укргазбанк розробив механізм відкриття рахунків онлайн

Робота українського бізнесу під час війни є потужною та вкрай важливою підтримкою економіки України. І головне завдання банкірів сьогодні – забезпечити зручними онлайн сервісами підприємців, які працюють навіть в такий важкий для країни час. Зручний механізм відкриття рахунків онлайн розробив Укргазбанк.

Тепер для відкриття банківського рахунку не потрібно витрачати час і приїздити до банківських відділень. Все можна зробити дистанційно. Для цього достатньо мати електронний підпис (КЕП), декілька хвилин на заповнення опитувальника та проходження відеоверифікації.

Для відкриття рахунку необхідно заповнити коротку форму за посиланням та чекати на зв‘язок з менеджером банку. Після проходження відеоверифікацію в узгоджений час із будь-якого куточка світу та надання менеджеру стандартного пакету документів в електронній формі ви матимете рахунок для здійснення операцій.

Відкрити рахунок онлайн можуть і ФОПи, малий та середній бізнес, а також і великі корпоративні клієнти. До речі, в Укргазбанку підприємці можуть підписувати усі необхідні документи онлайн: договори, додаткові угоди та довідки. Все це можна зробити у системах «Вчасно» та «Сота». Адже через війну багато хто був вимушений залишити Україну, багато українців і бізнесів переїхали у безпечніші західні регіони, а дехто все ще залишається працювати із бомбосховищ.

Деталі можна отримати за безкоштовним номером підтримки бізнес-клієнтів: 0800-305-305.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)