«Укргазбанк» відмовився від блокування «прострочених» карт

 «Укргазбанк» вирішив піти назустріч клієнтам, термін дії карт яких наближається до завершення. Раніше відстрочити блокування таких карт вирішив «Приватбанк».

«Укргазбанк» прийняв рішення не блокувати клієнтські карти, навіть в разі закінчення терміну їхньої дії. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на повідомлення банку.

Період використання карт «Укргазбанку», термін дії яких ось-ось закінчиться, буде продовжено на 90 днів. Таким чином банк підтримує безперебійний доступ клієнтів до необхідних сервісів навіть під час карантину.

Голова правління «Укргазбанку» Кирило Шевченко звертає увагу на те, що кошти на картах, термін дії яких завершився, будуть доступні для зняття в банкоматній мережі фінустанови ще протягом трьох місяців.

Якщо ж клієнту «Укргазбанку» буде потрібна нова карта, її доставить кур’єр за вказаною адресою в будь-який зручний час. Нові карти будуть активовані і доступні для використання в додатку «Екобанк онлайн».

Читайте також: Ідентифікація клієнтів під час карантину: Нацбанк виступив з важливою заявою

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Приватбанк на 90 днів продовжив термін дії карт для виплат. Це нововведення є особливо корисним для тих, хто не можете прийти до відділення для перевипуску картки.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)