“Укрзалізницю” віддадуть в управління Deutsche Bahn на 10 років

Кабінет міністрів України планує віддати АТ “Укрзалізниця”, національному оператору залізниць Німеччини Deutsche Bahn AG в управління на 10 років. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на пост в Facebook прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

Він заявив про це в четвер вранці на “Українському сніданку” в Давосі.

“Так, ми хочемо віддати німцям на 10 років в управління залізницю. Ми пов’язуємо з цим рішенням не тільки очікування про розвиток “Укрзалізниці”. Це екосистемне рішення, яке повинно показати, що Україна безпрецедентно відкрита для інвестицій, для світу, для нових стандартів”, – сказав прем’єр.

Гончарук додав, що політичне рішення з цього приводу вже прийнято і це вже величезний крок.

Також за його словами ще потрібно домовлятися і погоджувати деталі рішення і підписати відповідні документи.

22 січня Гончарук повідомив, що міністерство інфраструктури підписало з найбільшим залізничним оператором Німеччини Deutsche Bahn “Меморандум про взаєморозуміння”.

“Цей альянс – це логічне продовження Плану реструктуризації Укрзалізниці, яке анонсував президент Володимир Зеленський у вересні 2019 року”, – написав він у Facebook.

За його словами, застосування досвіду найбільш успішної європейської залізничної компанії підвищить ефективність і якість залізничних перевезень в Україні.

Прем’єр підкреслив, що мова не йде ні про який продаж або оренду такого стратегічно важливого державного об’єкта як Укрзалізниця.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)