ico
Пт, 17 Вер
USD 26.6672 ico
EUR 31.37 ico
RUB 0.3681 ico
RU
USD 26.6672 ico
EUR 31.37 ico
RUB 0.3681 ico

Пасажири Укрзалізниці тепер мають змогу розраховуватись за квитки за допомогою онлайн-оплати від Таскомбанку.

З 16 червня при оформленні квитків на сайті  пасажири мають змогу обрати зручний та безпечний спосіб оплати від Таскомбанку.

Таскомбанк, входить в трійку найбільших гравців ринку e-commerce і активно бере участь в програмах інновацій платіжних систем, допомагаючи розвивати культуру безконтактних платежів в країні.

«Зрозуміла, швидка та безпечна оплата, особливо цінна в наш час», – зауважив заступник голови правління Даниленко В.М.

Серед переваг для  користувачів сайту Укрзалізниці є можливість купувати квитки через Інтернет, зручне і зрозуміле користування сервісом, актуальна інформація про наявність місць та вартість проїзду.

Довідка:

АТ «ТАСкомбанк» – заснований в 1989 році, на сьогоднішній день входить в ТОП-20 банків за розміром активів, визнаний системно важливим банком Національним банком України. Банк надає повний спектр фінансових послуг корпоративним клієнтам, малому і середньому бізнесу і приватним особам. Входить до Групи «ТАС», яка є однією з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни.

Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011.

Акціонерне товариство «Українська залізниця» – національний перевізник вантажів та пасажирів. Метою діяльності товариства є задоволення потреб у безпечних та якісних залізничних перевезеннях, забезпечення ефективного функціонування та розвитку залізничного транспорту, створення умов для підвищення конкурентоспроможності галузі тощо.

Свою господарську діяльність АТ «Укрзалізниця»  розпочало 1 грудня 2015 року. Товариство є правонаступником усіх прав і обов’язків Державної адміністрації залізничного транспорту України, а також підвідомчих підприємств і закладів, що мали статус окремих юридичних осіб.

Наразі компанія забезпечує 82 % вантажних і майже 50 % пасажирських перевезень, які здійснюються усіма видами транспорту.


Коментарі (0)

Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×