В НАБУ презентували модель комерційного використання Системи #BankID НБУ

Впровадження та подальше вдосконалення комерційної моделі Системи BankID НБУ дозволить банківському сектору отримувати додатковий дохід. Підключившись до сервісу, банк розширить можливості своїх клієнтів, запропонувавши їм зручні та корисні послуги в онлайн режимі, що буде сприяти підвищенню лояльності клієнтів. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на офіційну сторінку Нацбанку в Facebook.

З ініціативи Національного банку України в Незалежный асоціації банків України відбулася зустріч, під час якої учасникам фінансового ринку була представлена ​​модель комерційного використання Системи #BankID НБУ.

Ця модель передбачає сплату абонентами, які надають банківські, фінансові та комерційні послуги, коштів абонентам-ідентифікаторів (банкам) за успішне електронне підтвердження ідентифікації користувача, при наявності підписаного з Національним банком України договору про проведення розрахунків.

«На нашу думку, розвиток Системи BankID НБУ має хороші перспективи. Адже можливість здійснення віддаленої ідентифікації без фізичної присутності значно спрощує процедури отримання послуг для клієнтів і набуває все більшої популярності серед населення, а також сприяє підвищенню фінансової інклюзії, – зазначила заступник директора департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ Ольга Васильєва. – Впровадження комерційної моделі стане запорукою успішного розвитку системи, оскільки така ініціатива спрямована на задоволення інтересів абонентів-ідентифікаторів (банків) і абонентів, що надають послуги (комерційних організацій)».

«Широке впровадження системи дозволить її учасникам розвивати дистанційні онлайн сервіси, значно спростить процедуру отримання таких послуг і оптимізує витрати компаній за рахунок автоматизації процесів, а також значно заощадить час споживачів»,

– пояснила Ольга Васильєва.

Під час зустрічі представники банків, фінансових компаній та інші зацікавлені в розвитку Системи BankID НБУ суб’єкти комерційного ринку мали можливість детально ознайомитися з перспективами розвитку системи і отримати відповіді на питання, що стосуються діяльності системи і її комерційного використання.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)