В Україні буде створено поштовий банк

Укрпочта

Цим рішенням держава заощадить до 5 млрд грн протягом наступних 3-4 років.

Уряд передав акції Першого інвестиційного банку, що раніше належали російським олігархам, до Міністерства розвитку громад та територій з наступною передачею Укрпошті, передає Banker.ua з посиланням на Урядовий портал.

Головний Telegram-канал банкірів

«Таким чином створюємо поштовий банк. Укрпошта має свої відділення в усіх куточках країни, тож це відкриє українцям, які не користуються цифровими інструментами, нові можливості», — повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Він зазначив, що отримання допомоги, соціальних пільг, замовлення товарів і ліків стане простіше, адже всі ці сервіси будуть у пішохідній доступності.

Крім того, вищезазначеним рішенням держава протягом наступних 3-4 років заощадить до 5 млрд грн, які будуть спрямовані на фінансування пріоритетних статей бюджету.

Читайте також: Правоохоронці та банківський сектор. Тенденції–2025. Як нейтралізувати потенційні ризики кримінального переслідування акціонерів та менеджерів банків

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що банки відзначають подальше зростання попиту на кредити.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)