В Україні з’явилися три нових індустріальних парки

Близько 4,5 тисяч нових робочих місць буде створено завдяки роботі трьох нових індустріальних парків у Волинській, Львівській та Івано-Франківській областях.

Рішення про включення парків «КОВЕЛЬ ПОРТО», «Добросин»  та «ГРІН ЛАКТІК» до Реєстру індустріальних парків Уряд ухвалив на засіданні 5 липня 2024 року, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу Мінекономіки.

Головний Telegram-канал банкірів

Індустріальний парк «КОВЕЛЬ ПОРТО» працюватиме в місті Ковель. На площі 11,6 га розташуються підприємства переробної промисловості – виробництво готових металевих виробів, машин і устаткування, ремонт і монтаж машин і устаткування, тощо. Концепція парку передбачає створення 587 робочих місць  та інвестиції, загальним обсягом майже 358 млн грн.

Індустріальний парк «Добросин», розташований у с. Добросин Львівського району Львівської області. На площі 27,3 га працюватимуть підприємства текстильної, фармацевтичної та харчової галузей, переробки та зберігання продукції сільського господарства,  деревообробки, машинобудування та ін. Концепція парку передбачає створення до 3300 нових робочих місць.

Індустріальний парк «ГРІН ЛАКТІК» створено в місті Бурштин Івано-Франківської області. На площі 12 га працюватимуть підприємства харчової переробки. Зокрема, з виробництва борошна і круп, крохмалів і крохмальних продуктів, інших харчових продуктів та готових кормів для тварин. Концепція парку передбачає створення 600 робочих місць, інвестиції в обсязі 2,3 млрд грн в будівництво об’єктів, 3,1 млрд грн – у виробниче обладнання.

Ще одним рішенням Кабінет Міністрів виключив із Реєстру індустріальних парків парк «Павлоград». Підставою рішення став лист ініціатора створення парку – Дніпропетровської обладміністрації.

Таким чином, враховуючи сьогоднішні рішення, в Реєстр індустріальних парків включено 84 парки.

Читайте також: Корпоративна культура як складова стратегічної ідеї організації

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що до двох банків було застосовано заходи впливу за порушення у сфері фінмоніторингу.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)