Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Ще один великий розпродаж: ФГВФО пустить з молотка активи банкрутів на 5 млрд грн
Найдорожчий лот тижня – активи «Златобанку», що ліквідується, вартість яких становить 4 716,58 млн грн.
Фонд гарантування вкладів анонсував нові аукціони, на яких потенційним покупцям запропонують активи неплатоспроможних банків на загальну суму 4,95 млрд гривень, передає Banker.ua.
ФГВФО пустить з молотка нову «порцію» активів збанкрутілих фінустанов: з 2 по 6 серпня Фонд запланував продаж майна 8 банків, що ліквідуються.
Так, права вимоги за кредитами цього тижня будуть торгуватися за 4 779,15 млн гривень, за землю, нерухомість та інші основні засоби банків Фонд має намір отримати 126,72 млн гривень, за цінні папери – 32,11 млн гривень, а за дебіторську заборгованість перед банками – 13,58 млн грн.
Найдорожчим лотом тижня стали активи «Златобанку», що ліквідується, вартість яких становить 4 716,58 млн грн.
106,39 млн гривень Фонд гарантування намір виручити за активи банку «Капітал», 58,53 млн гривень – за лоти, пов’язані з «Місто банком», а 52,90 млн гривень – за майно неплатоспроможної «Аркади».
Вартість активів «Родовід банку», виставлених на продаж цього тижня, становить 11,09 млн гривень.
За лоти, пов’язані з банком «Преміум», ФГВФО розраховує отримати 3,45 млн гривень, за майно банку «Фінанси та кредит» – 2,61 млн гривень, а за активи банку «Велес» – 0,01 млн грн.
Читайте також: Від ID-паспорта до сомельє: 8 незвичайних послуг українських банків
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що в січні-червні в рамках погашення вимог кредитори отримали 1,1 млрд гривень – 411,1 млн гривень було спрямовано на позачергові виплати НБУ.
Коментарі (0)