Великий розпродаж від ФГВФО: активи яких банків пустять з молотка цього тижня

Найдорожчим лотом тижня стали активи «Златобанку»: їх ФГВФО продає на суму 10 829,22 млн грн.

Фонд гарантування вкладів виставляє на торги активи 8 неплатоспроможних банків: цього тижня ФГВФО пустить з молотка майно фінустанов на суму понад 11 млрд гривень, передає Banker.ua.

З 4 по 8 жовтня ФГВФО виставляє на торги активи банкрутів на загальну суму 11,58 млрд гривень. Левова частка лотів – на суму 11 170,08 млн гривень – цього тижня представлена ​​правами вимоги за кредитами, виданими банками.

Нерухомість земля та інші основні засоби збанкрутілих банків 4-8 жовтня торги за 413,54 млн гривень, тоді як загальна вартість цінних паперів, виставлених на продаж, становить 1,29 млн грн.

Головний Telegram-канал банкірів

Найдорожчим лотом тижня, зазначають у Фонді гарантування вкладів, стали активи «Златобанку»: в результаті їхнього продажу ФГВФО може отримати 10 829,22 млн грн.

Виставлене на продаж майно «Місто банку» оцінюється в 346,00 млн гривень, тоді як від реалізації активів банку «Земельний капітал» Фонд може отримати 206,20 млн грн.

Активи «Аркади» цього тижня будуть торгуватися за 153,97 млн ​​гривень, тоді як майно АКБ «Капітал», виставлене на торги в ці дні, оцінюється в 47,94 млн грн.

Крім того, з 4 по 8 жовтня ФГВФО пустить з молотка активи «Родовід банку», «ВТБ банку» і банку «Преміум».

Читайте також: Де вигідніше: огляд депозитних програм українських банків

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що з 27 вересня по 1 жовтня Фонд гарантування вкладів виставляв на продаж активи банків, що ліквідуються, загальною вартістю понад 4 млрд гривень.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)