Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Верховна Рада звільнила Олексія Гончарука з посади прем’єр-міністра
У середу, 4 березня, Верховна Рада України на позачерговому засіданні парламенту звільнила Олексія Гончарука з посади прем’єр-міністра. За відповідний проект постанови проголосували 353 депутати. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на засідання Верховної Ради.
Відставка Гончарука автоматично засвідчує відставку всього уряду.
За інформацією українських ЗМІ, на місце Гончарука планується призначення чинного віце-прем’єр-міністра, міністра розвитку громад і територій Дениса Шмигаля.
Як зазначається на сайті парламенту, проект постанови №3158 про відставку прем’єр-міністра Олексія Гончарука було зареєстровано 4 березня. У той же день профільний комітет парламенту рекомендував Раді прийняти відповідну постанову.
Президент України Володимир Зеленський під час виступу зазначив, що Кабмін Гончарука – перший, де немає топ-корупції, але, за його словами, не красти – цього замало.
“Цей уряд нових облич, але осіб мало. Потрібні нові мізки і нові серця. Цей уряд знає, що робити, але знати мало. Потрібно багато працювати. Ми не повинні боятися правди, ми повинні визнавати помилки. Ми постійно чуємо про економічний стрибок, але є враження, що економіка спіткнулася і ризикує проїхати обличчям по землі”, – заявив він.
Зеленський зазначив, що ще одним важливим питанням є комунальні платежі.
“Люди заплуталися через хаос з платежами… Я думаю, що уряд провалив роз’яснювальну комунікацію з місцевою владою…”, – підкреслив він.
Він також зазначив, що реальний план про підвищення пенсій відсутній, а індексація пенсій не проведена.
“Програма підвищення пенсій для людей не реалізована, а ми стільки говоримо про це”, – зазначив він.
Нагадаємо, Олексій Гончарук був обраний прем’єр-міністром 29 серпня 2019 року. За ухвалення відповідного рішення проголосували 290 народних депутатів. До цього він очолював аналітичну організацію “Офіс ефективного регулювання” (BRDO).
Останнім рішенням уряду Гончарука стала передача Фонду державного майна 100% акцій чотирьох великих державних підприємств. У їх числі АТ «Державна продовольчо–зернова корпорація», ДП «Артемсіль», ДАК «Хліб України», завод «Більшовик» (АТ «Перший київський машинобудівний завод»).
Коментарі (0)