Banker.ua випустив весняний номер журналу Banker

Номер присвячений тому, як українські банки допомагають відновлюватися та розвиватися бізнесу в країні під час війни.

Редакція Banker.ua випустила весняний номер журналу Banker. Головною темою стало те, як банки України допомагають бізнесу під час війни –  відновлюватися, розвиватися та масштабуватися.

Героєм обкладинки став СЕО Ощадбанку Сергій Наумов. В ексклюзивному інтерв’ю він розповів про те, як банківський ринок і, зокрема Ощадбанк, переживає воєнні часи, з якими проблемами зіштовхується і як їх вирішує, про прибутки і втрати банку, допомогу вітчизняному бізнесу в умовах війни, про ситуацію з депозитами наразі, цифровізацію банківських послуг та нові сервіси, а також про найближче майбутнє банку.

Головний Telegram-канал банкірів

Крім того, у цьому номері на читачів очікує спецпроєкт «Країна золотих полів» – про потенціал українського агропромислового комплексу, а також банківські продукти для агробізнесу. Як аграрний експорт став основою нашої економіки, яким  стан ринку землі в Україні, якими є умови кредитування агробізнесу в українських банках – про все це детальніше можна дізнатися на сторінках журналу.

У рамках загальної теми номеру редакція зробила власне дослідження. Серед банків країни провели опитування на тему того, яким чином фінустанови допомагають бізнесу під час війни. Результати цього можна побачити у великій інфографіці.

Також до свіжого номеру увійшли інтерв’ю з СЕО ТАСКОМБАНКУ Володимиром Дубєєм про стратегію під час війни і на всі часи, з СЕО РАДАБАНКУ Андрієм Грігелем про розвиток і трансформації банку протягом року.

На читачів очікує безліч авторських колонок. Як правильно збалансувати інвестиційний портфель у 2023 році – про це розказали засновник Blackshield Capital AG Максим Корецький та керівник аналітичного департаменту Ілля Кислицький. Директор з реструктуризації, фінансування та послуг з капіталом EY в Україні Валерій Поврезнюк спеціально для Banker.ua розказав у своїй колонці про майбутнє реструктуризації кредитів в Україні. А Юрій Корольчук, експерт Інституту енергетичних досліджень поділився міркуваннями про перспективи енергетичного ринку країни.

Крім цього, у весняному номері читачі знайдуть багато аналітики з експертними коментарями, опитування страховиків та столичних забудовників, а також традиційні матеріали – історії про те, як будувати успішний бізнес, огляд автоновинок, поради психолога для персоналу компаній, лайфхаки від відомого ресторатора і шеф-кухаря тощо.

Тож на читачів чекає безліч актуальних та корисних матеріалів у свіжому номері журналу Banker.ua. Купити журнал ви можете за посиланням.

Довідка:

Журнал Banker.ua – банківський журнал України, який публікує банківські рейтинги, інтерв’ю, експертні коментарі, фінансові огляди, а також матеріали в стилі lifestyle банкірів, про подорожі, їжу, модні тренди, спорт і т.п. Журнал розрахований на банківську і бізнес-аудиторію. Перший номер вийшов у жовтні 2020 року. З третього номера (березень 2021 року) журнал збільшив кількість сторінок і вийшов у роздрібний продаж.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)