Viber відкриває офіс у Києві та планує запустити сервіс цифрового гаманця

Одним із наступних кроків стане запуск в Україні сервісу цифрового гаманця Rakuten Viber.

Компанія Rakuten Group, власник месенджера Viber, оголосила про відкриття офісу в центрі Києва, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу компанії.

Головний Telegram-канал банкірів

Три компанії Rakuten – Rakuten Viber, Rakuten Advertising і Rakuten Rewards – мають команди з розробки й маркетингу в Києві та Одесі. Київський офіс дозволить команді працювати разом.

У Rakuten вирішили відкрити офіс у Києві після візиту голови правління та гендиректора Мікі Мікітані разом з урядовцями Японії під час дипломатичної місії в Україні у вересні 2023 року.

Компанія також планує найняти додаткових співробітників у технологічному секторі та призначити регіонального менеджера. Одним із наступних кроків стане запуск в Україні сервісу цифрового гаманця Rakuten Viber після його впровадження в кількох європейських країнах. За його допомогою українські користувачі зможуть надсилати гроші в країну та з країни через миттєві транзакції.

Rakuten також планує приєднатися до Дія.City у 2024 році.

Читайте також: Зоя Литвин, засновниця Новопечерської школи: «Це покоління буде сильнішим і свідомішим фундаментом для відбудови та розвитку України»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Укрексімбанк продав історичну цінність в центрі Львова.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)