Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Виплати гарантованого відшкодування вкладникам МР Банку та Промінвестбанку: у ФГВФО зробили заяву
Рішення про ліквідацію цих банків було ухвалене Правлінням НБУ одноголосно.
У ФГВФО прояснили ситуацію навколо виплат гарантованого відшкодування вкладникам ліквідованих МР Банку та Промінвестбанку, повідомляє Banker.ua.
Фонд гарантування почав формувати списки рахунків вкладників МР Банку та Промінвестбанку, що ліквідуються, для подальшої виплати їм гарантованого відшкодування.
Як зазначають у ФГВФО, уповноважені особи Фонду роблять все можливе для прискорення цього процесу та старту виплат у межах гарантованої суми раніше 20-денного терміну, визначеного на законодавчому рівні.
«Ми намагаємося зробити все, щоб люди могли отримати свої кошти в межах гарантованих 200 000 грн у найкоротші терміни», – наголошується у повідомленні Фонду.
У ФГВФО нагадують, що в умовах воєнного стану виплати гарантованого відшкодування здійснюються з урахуванням обмежень на зняття готівки, запроваджених Нацбанком. Обмеження, нагадують у ФГВФО, передбачають виплати вкладникам фінустанов, що ліквідуються, в межах 100 000 гривень на добу.
Варто зазначити, що рішення про відкликання банківських ліцензій та ліквідацію Міжнародного резервного банку та Акціонерного комерційного промислово-інвестиційного банку, які перебувають під контролем держави-агресора, було ухвалене Правлінням НБУ після вторгнення РФ в Україну одноголосно.
За даними ФГВФО, вимоги кредиторів банків, що ліквідуються, будуть прийматися Фондом протягом 30 днів з дня опублікування оголошення в «Голосі України» про відкликання банківської ліцензії. Інформація про порядок та час виплат вкладникам МР Банку та Промінвестбанку буде згодом розміщена на веб-сайті Фонду гарантування.
Ліквідатором Промінвестбанку призначено Караченця Артема Юрійовича, тоді як повноваження ліквідатора МР Банку були делеговані Луньо Іллі Вікторовичу.
Читайте також: Оплата паркування, знижка на таксі та розстрочка на курси англійської: які додаткові послуги пропонують банки
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що НБУ звернув діяльність дочок російських банків в Україні. Йдеться про Міжнародний резервний банк та Промінвестбанк.
Коментарі (0)