Володимир Дубєй: «Банки з приватним капіталом кредитують зараз бізнес в Україні»

В Києві відбувся захід Business Wisdom Summit, в рамках якого проводилась панельна дискусія на тему залучення фінансування для бізнесу. Участь у події взяв Володимир Дубєй, Голова Правління ТАСКОМБАНКУ.

«Зараз бізнес в Україні найактивніше кредитують банки з приватним капіталом. В активах таких банків кредити займають понад 50%», — зазначив Володимир Дубєй.

Під час панельної дискусії Володимир Дубєй зауважив, що ТАСКОМБАНК надає бізнесу велику кількість можливостей в обслуговуванні та кредитуванні. Серед актуальних програм є: доступний факторинг, лізинг, державні гарантії на портфельній основі тощо. ТАСКОМБАНК готовий підтримувати розвиток власного виробництва та надавати інвестиційні кредити для відновлення інфраструктури.

«Останні роки був акцент на державній програмі 5-7-9. Хоч програма потребує змін, ми працюємо та будемо працювати з потребами клієнтів, щоб допомагати компаніям, які знаходяться в скрутному становищі», — наголосив Володимир Дубєй.

Також Володимир Дубєй підкреслив, що потрібно звернути увагу на кредитування бізнесу в регіонах. Голова Правління ТАСКОМБАНКУ висловив щирі сподівання, що держава перегляне план з відновлення підприємств, зробивши фокус на критичній інфраструктурі та оборонній промисловості.

«Зараз час великих можливостей. Особливо для бізнесу. Ми готові підтримати підприємства у залученні кредитних коштів для подальшого розвитку економіки країни», — додав Володимир Дубєй.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)