ico
Чт, 23 Вер
USD 26.6714 ico
EUR 31.2856 ico
RUB 0.36607 ico
RU
USD 26.6714 ico
EUR 31.2856 ico
RUB 0.36607 ico

Що сталося з ВВП України за останні півроку: оцінка Мінекономіки

У Міністерстві економіки підвели підсумки першого півріччя і уточнили прогноз на 2021-й.

Зростання ВВП України в II кварталі склало 6%. Це дозволить вийти на 1,9%-е зростання в першому півріччі і підйом в 4,1% за підсумками 2021 року, передає Banker.ua з посиланням на дані Мінекономіки.

Як зазначають в Міністерстві економіки, поточні показники зростання ВВП відповідають офіційним прогнозом уряду. Згідно з оцінкою відомства, в першому півріччі економіка країни зросла на 1,9%.

«Четвертий місяць Мінекономіки відзначає зростання промисловості в Україні. Незважаючи на це і позитивні тенденції в інших сферах економіки, в II кварталі цього року зростання ВВП очікується на рівні близько 6%», – зазначив в коментарі міністр економіки Олексій Любченко.

Підпишись на наш Telegram
Тільки найважливіше і цікавіше

За його словами, це дозволить досягти зростання ВВП в I півріччі на рівні 1,9%, а за підсумками поточного року – на 4,1%.

Як зазначає Любченко, в II кварталі спостерігався підйом промисловості на 13,8% і 5,4%, тоді як в червні зростання показника на 1,1% сприяла висока кон’юнктура на зовнішніх ринках і відновлення попиту на окремі види продукції всередині країни.

«За підсумками 6 місяців 2021-го промвиробництво зросло на 2,1%», – зазначили в міністерстві.

Варто зазначити, що скорочення ВВП України почалося в I кварталі 2020 го і склало 1,2%, тоді як в II кварталі минулого року падіння склало 11,2%, в III-му – 3,5%, а в IV-му – 0,5%.

Читайте також: У відкриті двері: де розміщуються офіси українських банків і компаній

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, згідно з прогнозом Dragon Capital, в 2021 році ВВП України зросте не на 5,3%, як очікувалося раніше, а на 4,6%.


Коментарі (0)

Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×