Як зняти готівку без банкомата і що можна купити на «ковідну тисячу»

coins

У клієнтів магазинів і АЗС з’явилася можливість перевести в готівку до 6000 гривень в рамках однієї операції.

Українці, у яких в умовах війни виникли проблеми зі зняттям коштів з банківських карток, можуть перевести в готівку гроші в магазинах, повідомляє Banker.ua з посиланням на РБК-Україна.

За словами радника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, клієнти торгових точок та АЗС можуть перевести в готівку до 6000 гривень на касах магазинів.

В умовах військового стану, запровадженого на тлі вторгнення РФ в Україну, здійснення інкасації в магазинах та поповнення банкоматів готівкою стало проблематичним. Водночас, в українців дедалі частіше виникають проблеми зі зняттям коштів із карток.

Головний Telegram-канал банкірів

З метою вирішення цієї проблеми було впроваджено послугу переведення в готівку карт у магазинах.

По-перше, за словами Геращенка, торгові точки не вимагають інкасації готівки, отриманої від продажу товарів, і мають можливість видати гроші людям. По-друге, це зводить нанівець необхідність шукати банкомати, наповнення кешем яких стає дедалі більш проблематичним.

Так, у клієнтів магазинів з’явилася можливість одноразово перевести в готівку до 6000 гривень. Щоб зняти велику суму, необхідно повторити операцію знову та знову.

Водночас, Михайло Федоров, який очолює Мінцифри, розповів про зняття бар’єрів на використання «ковідної тисячі». З середи «еПідтримка» немає обмежень, і кошти, отримані українцями за вакцинацію, дозволено використовувати для оплати будь-яких товарів.

Крім того, міністр цифрової трансформації нагадав про те, що «ковідну тисячу» можна направити на потреби Збройних Сил. Так, протягом шести днів українці встигли перевести з «еПідтримки» на адресу армії понад 1,5 млрд гривень.

credit cards

Читайте також: Страхування кредитних ризиків – сучасна потреба українського бізнесу, що розвивається

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що з 1 березня регулятор послабив частину заборон, які розповсюджуються на угоди в іноземній валюті.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)