ЄБРР надав ПриватБанку ліміт торговельного фінансування $25 млн

Угода сприятиме подальшому розвитку напряму торговельного фінансування у ПриватБанку.

Європейський банк реконструкції та розвитку надав ліміт торговельного фінансування $25 млн ПриватБанку для забезпечення безперебійної торгівлі з Україною, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу банку.

Головний Telegram-канал банкірів

У банку зауважили, що підтримка торговельних операцій є необхідною не лише для руху критично важливих товарів, а й для надходження коштів в українську економіку. Належне функціонування торговельного сектору допоможе Україні у відновленні постраждалої від війни економіки, створенні робочих місць та підвищенні загальної стійкості.

«ПриватБанк, який має широку мережу по всій Україні та активно працює з сільськогосподарськими виробниками, має потенціал знайти власну нішу в сфері торговельного фінансування і підтримати зусилля ЄБРР, спрямовані на відновлення ланцюжків постачання продовольства. Співпраця з ЄБРР також допоможе ПриватБанку у підвищенні стандартів діяльності, а отже покращенні перспектив його приватизації в майбутньому», – сказав на підписанні угоди у Києві перший віце-президент ЄБРР Юрген Рігтерінк.

«Завдяки гарантіям ЄБРР вартість банківських послуг за документарними операціями значно нижча за звичайне кредитування. Ця нова угода дозволяє нам видавати підтверджені акредитиви з постімпортним фінансуванням, що, у свою чергу, дає можливість нашим клієнтам збільшити період відстрочення платежу за зовнішньоекономічними контрактами. Ми впевнені, що від цієї угоди між ЄБРР та ПриватБанком виграють усі групи клієнтів, які імпортують товари: імпортери виробничого обладнання, сільськогосподарської техніки, машин, верстатів, агрегатів, а також малий та середній бізнес, галузі споживчих товарів», – зазначив голова правління ПриватБанку Герхард Бьош.

Читайте також: Разом із Європою: коли Україна запустить власний цифровий гаманець і наскільки це зручний фінінструмент

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що у лютому грошова база зросла на 0,4%.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)