За програмою єРобота українцям надійшло вже 170 млн грн на бізнеси

За даними Мінекономіки, цього тижня було профінансовано заявки ще 172 переможців грантової програми «Власна справа» на 39 млн грн

Переможці грантових програм «єРобота» отримали на свої рахунки кошти на започаткування та розвиток бізнесу на загальну суму близько 174 млн грн, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу Мінекономіки.

Головний Telegram-канал банкірів

«Урядова програма „єРобота“ стає все більш популярною серед бізнесу та серед майбутніх підприємців. Загалом вони вже подали майже 13 тисяч заявок. На сьогодні кількість успішних заявок — понад 1400, з них найбільше за програмою мікрогрантів „Власна справа“. Уряд активно фінансує ці програми», — повідомила заступниця міністра економіки Тетяна Бережна.

Держпрограма «єРобота» об’єднує в собі декілька напрямків, серед яких найбільш популярною є програма мікрогрантів, що передбачає отримання підприємцями до 250 тисяч грн на започаткування чи розвиток власної справи.

Також в рамках «єРоботи» є програми для підтримки переробних підприємств, програми для садів та теплиць, а також для навчання та старту в IT.

Читайте також: +10 до ефективності: які IT-рішення використовує український бізнес під час війни

Наразі прийом заявок на усі напрямки програми «єРобота» триває. Подача заявки здійснюється через портал «Дія». Потрібно заповнити відомості про себе в електронній формі та додати невеликий бізнес-план, зразок якого можна завантажити на порталі.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Мінфін залучив від розміщення військових ОВДП 575 мільйонів гривень.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)