Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
ЄС запускає проєкт «Twinning» для підтримки НБУ
Реалізація проєкту покращить загальні механізми фінансового нагляду в Україні відповідно до найкращих практик ЄС для забезпечення стабільності та прозорості фінансового сектору України.
Стартував новий дворічний проєкт «Twinning» Європейського Союзу щодо підтримки Національного банку України у сфері впровадження ефективного нагляду за небанківськими фінансовими установами, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу регулятора.
Проєкт «Twinning» із загальним бюджетом на суму майже 1,5 мільйона євро, реалізується за сприяння консорціуму, що складається з Комісії фінансового нагляду Польщі (UKNF), Банку Литви та Міжнародного та ібероамериканського фонду адміністративної та державної політики (FIIAPP) за участі Генерального директорату страхування і пенсійних фондів (DGSFP) Міністерства економіки, торгівлі і підприємництва Іспанії.
Проєкт надаватиме підтримку Національному банку України у впровадженні ризик-орієнтованого нагляду, одночасно сприяючи безпечному розвитку та ефективному обслуговуванню небанківських фінансових установ для забезпечення джерел фінансування післявоєнного відновлення економіки України та її інтеграції з ЄС та світовими фінансовими ринками.
Зокрема, проєкт сприятиме:
- поступовому впровадженню кількісної оцінки ризиків, що становлять загрозу втрати капіталу, ліквідності небанківських фінансових установ та профілю ризику;
- наданню підтримки у розвитку ризик-орієнтованого нагляду та впровадженні наглядової оцінки небанківських фінансових установ;
- наданню підтримки у розробці моделі пруденційних вимог до небанківських фінансових груп;
- посиленню можливостей НБУ як органу нагляду за небанківськими фінансовими установами у сфері європейської інтеграції України.
Читайте також: Довіра як капітал: що визначає успіх сучасного СЕО
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що змінять методику оцінки активів і зобов’язань для цілей розрахунку капіталу страховика.
Коментарі (0)