Завершено ліквідацію комерційного банку «ТК КРЕДИТ»

В Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань з’явився запис про те, що неплатоспроможний комерційний банк «ТК КРЕДИТ» був повністю ліквідований. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на прес-службу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

В рамках виплати гарантованого відшкодування вкладниками АТ КБ «ТК КРЕДИТ» отримано 0,4 млн грн.

«Відповідно до приписів частини 3 статті 53 Закону України« Про систему гарантування вкладів фізичних осіб »(далі – Закон) 3 лютого 2020 року в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) внесено запис № 10741110043006115 про проведення державної реєстрації припинення ПУБЛІЧНОГО аКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА КОМЕРЦІЙНИЙ бАНК «ТК КРЕДИТ» (далі – АТ КБ «ТК КРЕДИТ») як юридичної особи, а, отже, ліквідація банку вважається завершеною, а сам банк ліквідованим», – заявили в ФГВФО.

Відповідно до статті 52 Закону вимоги кредиторів до банку, які були незадоволені за недостатністю його майна, вважаються погашеними, і повноваження Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) як ліквідатора АТ КБ «ТК КРЕДИТ» припинено.

Відповідно до частини сьомої статті 26 Закону Фонд завершує виплату гарантованих сум відшкодування коштів за вкладами в день подачі документів для внесення до ЄДР запису про ліквідацію банку як юридичної особи. Таким чином, виплати гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам АТ КБ «ТК КРЕДИТ» завершено.

Нагадаємо, в січні Фондом гарантування вкладів фізичних осіб вже була завершена ліквідація ПАТ «Банк «Демарк», ПАТ «Грін Банк», ПАТ «Банк Петрокоммерц-Україна» і ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК».


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)